Zwierzaki

stat

Pięć hoteli za miastem, do których zabierzesz psa

 Urlop bez ukochanego zwierzaka? Niektórzy sobie tego nie wyobrażają i chętnie zabierają ze sobą psa na wczasy.
Urlop bez ukochanego zwierzaka? Niektórzy sobie tego nie wyobrażają i chętnie zabierają ze sobą psa na wczasy. 123rf.com

Postanowiliśmy wybrać pięć hoteli za miastem, do których możemy zabrać psa. Wybór subiektywny. Pamiętajmy, że powinniśmy zawsze najpierw sprawdzić, czy wybrany przez nas obiekt akceptuje zwierzęta i czy wiąże się z tym dodatkowa opłata. Natomiast wszystkie hotele i spa poza Trójmiastem znajdziesz tutaj.Na co zwracasz uwagę wyjeżdżając za miasto z psem?

na to, czy hotel akceptuje podbyt zwierząt 44%
na to, czy hotel ma odpowiednie warunki dla psa 6%
na to, co muszę ze sobą zabrać 1%
na to, żeby powiadomić hotel o przyjeździe z czworonożnym pupilem 2%
na cenę 6%
na wszystkie wymienione powyżej 34%
na nic, po prostu go ze sobą zabieram 7%
zakończona Łącznie głosów: 218

Hotel AstorHotel Astor jest położony w malowniczej części Jastrzębiej Góry, zaledwie 100 metrów od brzegu Bałtyku. Blisko stąd do lasu i do plaży.

- Hotel Astor jest obiektem przyjaznym dla zwierząt i akceptuje pobyt z pupilem. Chęć przyjazdu z kotem lub psem należy zgłosić już na etapie dokonywania rezerwacji oraz uiścić opłatę 160 zł za cały pobyt. Opłata jest wymagana i wynika z konieczności specjalistycznego sprzątania pokoi, w których przebywały zwierzęta. W sezonie letnim zawsze wystawiamy miski z wodą dla psów, aby wracając ze spaceru mogły ugasić pragnienie - mówi Aleksandra Jeka-Gierczak, Marketing Manager Hotelu Astor.
Zobacz także: Z psem i kotem samolotem - o czym trzeba pamiętać?

Hotel SPA Dom ZdrojowyKolejnym miejscem, do którego możemy zabrać naszego czworonożnego przyjaciela, jest hotel SPA Dom Zdrojowy w Jastarni, który znajduje się przy piaszczystej plaży w otoczeniu lasu. Wspaniałe widoki i przestrzeń do aktywności to idealna propozycja dla osób lubiących długie spacery z pupilem u boku.

Do hotelu możemy tam zabrać psa lub kota, jednak waga naszego zwierzaka nie powinna przekraczać 25 kg. Warunkiem niezbędnym do przyjazdu ze zwierzęciem jest wcześniejsza informacja o tym fakcie oraz wniesienie opłaty za jego pobyt: w sezonie zimowym zapłacimy za to 100 zł, w letnim 150, a w trakcie wakacji 200 zł.

Psy w częściach ogólnodostępnych hotelu powinny być trzymane na krótkiej smyczy. Przed rezerwacją obsługa hotelu prosi o zapytanie o dostępność pokoju, w którym można przebywać z pupilem. Zwierzęta nie mogą przebywać w miejscach ogólnodostępnych, takich jak restauracja, klinika zdrowia i urody, a także basen czy sale zabaw.


Hotel AubrechtHotel Aubrecht to miejsce, w którym wypoczywa się z dala od gwaru miasta. Położenie - tuż obok jeziora i wśród lasów - sprzyja wyciszeniu i regeneracji. To również idealna propozycja dla posiadaczy zwierząt, którzy chcą zapewnić swoim pupilom aktywny wyjazd.

- Akceptujemy zwierzęta, wymagamy jednak dodatkowej opłaty 80 zł za dobę. Dla psów mamy miski z logo hotelu, a nawet karmę dla zwierząt, w razie gdyby właściciel zapomniał - mówi Aleksandra Burakowska z hotelu Aubrecht.
Zobacz także: miejsca przyjazne zwierzakom w Trójmieście

Hanza Pałac Wellness&SPAObiekt zlokalizowany jest w pobliżu autostrady A1, około godziny drogi z Gdańska. Położenie w sercu Borów Tucholskich, bliskość natury i otoczenie parku linowego to obietnica ciekawego wypoczynku wśród zieleni. Zadowolony będzie także nasz zwierzak, ponieważ hotel Hanza Pałac Wellness&SPA również jest miejscem przyjaznym zarówno małym, jak i dużym psom.

Teren wokół hotelu jest ogrodzony. W pobliżu znajduje się przestrzeń idealna do spacerów z czworonożnym pupilem. Opłata za pobyt psa wynosi 70 zł.
Czytaj także: Luksus we wnętrzach. Co o nim decyduje?

Hotel FalezaZ hotelu Faleza w Jastrzębiej Górze rozpościera się widok na morze. Atrakcyjna aranżacja wnętrza sprzyja odpoczynkowi a bliskość plaży i wszechobecna zieleń - wyjazdom z czworonożnym pupilem. Opłata za pobyt psa wynosi 40 zł za dobę.

Zobacz także: Krótki, ale elegancki urlop w okolicach Trójmiasta

Opinie (121) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Forum zwierzęta - ciekawy temat

nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? (150 postów)

Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który postępuję w straszliwym tempie. Od kilkunastu dni codziennie jest gorzej - pies stopniowo traci siły. Od kilku dni nie jest już w stanie stanąć na nogach, tylko leży w jednym miejscu i ewentualnie próbuje się czołgać, ale na to też nie ma siły. Nie wiem co robić - znajomy weterynarz stwierdził, że uśpienie psa jest dla niego wielkim stresem i nie jest to takie proste (trzeba znaleźć żyłę, a to stary pies i trudno to zrobić), że lepiej pozwolić mu odejść w spokoju. Teraz część rodziny nie chce go uśpić z tego powodu. A ja nie mogę patrzeć jak tak leży całymi dniami pod domem i pewnie bardzo cierpi. Dodam, że to pies wielkiej rasy i za bardzo nie ma możliwości go gdzieś przenieść itp. Co najlepiej zrobić w tej sytuacji?

Fundacja MAŁE i DUŻE (2 tygodnie temu)

!! Do wszystkich Seniorów, którzy chceli by jeszcze mieć psa !!
Jeśli osoba w tym wieku jest dostatecznie sprawna, by zapewnić psu opiekę i chciałaby dać psu dom, to jest
1) wiele psich seniorów, które potrzebują domu na stosunkowo krótko (zwykle do kilku lat), a przy tym Senior seniora łatwiej zrozumie i nie ma kłopotu z brojącym młokosem ;)
2) można skorzystać z opcji tzw. domu tymczasowego, gdzie psiak jest pod opieką schroniska, schronisko pomaga w jego utrzymaniu i opiece weterynaryjnej (albo i nie, zależnie od woli opiekuna) oraz zapewnia psu opiekę w razie, gdyby z jakiegokolwiek powodu został sam.
Myślę, że jest to dobre rozwiązanie. Dla psiaka lepszy jest dom tymczasowy, niż pobyt w schronisku! A Seniorzy już też są dziś inni, niż kiedyś, no i są przecież różni :D tak psy, jak i ludzie :D Polecam to rozwiązanie! Nie ma powodu, byście rezygnowali z pieskiego towarzystwa, a wręcz przeciwnie!! :D

więcej tematów »