stat
Impreza już się odbyła

A może nad morze?

Już w najbliższą sobotę, 23 października 2021 podopieczni schroniska dla bezdomnych zwierząt "Promyk" wraz z pracownikami schroniska i wolontariuszami wybiorą się na spacer behawioralny. Psy, które nadal czekają na adopcję będą mogły wybiegać się, poznać nowe zapachy i być może spotkać nowego właściciela.

Po ponad roku przerwy nadszedł czas znów spotkać się poza Schroniskiem! Kolejny raz, dzięki współpracy ze spółką Gdańskie Autobusy i Tramwaje, możemy zabrać rzeszę naszych podopiecznych na wycieczkę. Tym razem pospacerujemy na Wyspie Sobieszewskiej!

W najbliższą sobotę pojawimy się około 11:00 na przystanku Lazurowa 2 na Wyspie Sobieszewskiej. Następnie poczekamy chwilę przy wejściu na Zbiornik Wodny Kazimierz (na dole, przy ulicy Lazurowej) i udamy się w las! Między drzewami zamierzamy przejść aż do wejścia nr 9 (przedłużenie ulicy Begoniowej). Plażą wrócimy do wejścia nr 11, gdzie na wędrowców czekać będzie namiot Schroniska z ciepłymi napojami. Autobusem GAiT wrócimy do schroniska około 14:00.

Po co ta eskapada?
- wyjście poza Schronisko to dla naszych podopiecznych możliwość eksploracji nowych
zapachów, poznania nowych terenów,
- dla nas jest to możliwość obserwacji naszych Bezdomniaków w nowych warunkach,
wyciągnięcia nowych wniosków i nauczenia się czegoś o sobie nawzajem,
- no i, oczywiście, mamy nadzieję, że któryś z naszych podopiecznych wpadnie komuś w
oko

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Kilka pytań o psy - yorki :) (56 postów)

Dziewczyny może tu znajdę miłosniczki tej rasy. Przymierzam się do zakupu suni yorka, ale zależy mi na rodowodzie tylko FCI ( Teraz pootwierało się masa innych organizacji i sprzedają "yorki" z rodowodem ) Zależy mi na suni wystawowej, szukam dobrej hodowli z której bym kupiła psiaka. Może Wy mi polecicie sprawdzoną hodowlę, bo ja już mam mętlik w głowie :)

(1 tydzień temu)

https://petsitter.com.pl/

więcej tematów »