Adoptuj Babi - płochliwa kotka szuka opiekuna

Babi jest płochliwa przy nowych gościach, ale po kilku minutach wychodzi z ukrycia, gdy wie, że nic jej nie grozi. Niestety utrudnia jej to poznanie nowych opiekunów. Potrzebuje czasu.
Babi jest płochliwa przy nowych gościach, ale po kilku minutach wychodzi z ukrycia, gdy wie, że nic jej nie grozi. Niestety utrudnia jej to poznanie nowych opiekunów. Potrzebuje czasu. mat. Fundacja Kotella

W cyklu "Adopcje zwierzaków" przedstawiamy podopiecznych schronisk, fundacji i domów tymczasowych w Trójmieście, którzy od miesięcy, a nawet lat, czekają na wymarzony dom. Może to ty odmienisz ich życie? Ostatnio pisaliśmy o psiaku Bounty, który ufnie czeka na nowych opiekunów, dziś szukamy domu dla kotki Babi.Babi to ok. 3-letnia kotka, która bardzo chciałaby mieć swój spokojny kąt. Została zabrana z parkingu wraz z innymi wolno żyjącymi kotami, aby poddać je zabiegom sterylizacji. Po zabiegu część kotów wróciła na miejsce swojego bytowania, poza Babi właśnie, która została pod skrzydłami Fundacji Kotella, ponieważ okazała się domową kotką.

- Babi znajduje się pod opieką fundacji już od ok. roku i wciąż czeka na swój dom stały. Miała być adoptowana kilka tygodni temu, lecz przyszli opiekunowie zrezygnowali w ostatniej chwili, to przykre i dla niej, i dla nas - opowiada wolontariuszka fundacji.

Imprezy i akcje charytatywne dla zwierzątBabi jest płochliwa przy nowych gościach, ale po kilku minutach wychodzi z ukrycia, gdy wie, że nic jej nie grozi. Niestety raczej nie toleruje innych kotów, boi się i chowa przed nimi, ale nie robi nikomu krzywdy.

Kotka jest zdrowa, wykastrowana, bardzo puchata i uwielbia zabawę z wędką. Przy dłuższym poznaniu wskakuje na kolana i mruczy. Poszukiwany jest dom bezpieczny, niewychodzący.


Osoby zainteresowane adopcją Babi prosimy o telefon do pani Iwony 501 806 196, kontakt pod adresem e-mailowym: fundacjakotella@wp.pl lub poprzez profil na Facebooku.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (59)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

Wydarzenia

Halowe Ogólnopolskie Zawody w skokach
Halowe Ogólnopolskie Zawody w skokach
zawody / wyścigi
sty 28-30
piątek - niedziela, g. 08:00
Sopot, Hipodrom Sopot
Zawody halowe JumpOFF
Zawody halowe JumpOFF
zawody / wyścigi
lut 12-13
sobota - niedziela, g. 08:00 - 20:00
Sopot, Hipodrom Sopot
Halowe Mistrzostwa Pomorza w skokach
Halowe Mistrzostwa Pomorza w skokach
zawody / wyścigi
lut 25-27
piątek - niedziela, g. 08:00
Sopot, Hipodrom Sopot
Zawody halowe JumpOFF
Zawody halowe JumpOFF
zawody / wyścigi
mar 12-13
sobota - niedziela, g. 08:00 - 20:00
Sopot, Hipodrom Sopot

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Odczulanie na psa (19 postów)

Witam wszystkich, od kilku lat borykam się z problemem alergii na koty i psy. Ponieważ bardzo mi zależy na tym aby moje dziecko mogło wychować się z psem postanowiłam się odczulić. Czy ktoś mógłby mi polecić w trójmieście jakiegoś alergologa, który kategorycznie nie zakaże posiadania zwierzaka lecz umiejętnie podejdzie do problemu i przedstawi rozwiązanie? Dodatkowo problem jest o tyle poważny, że mam alergię na kota współpracownicy, która ma jego alergeny na sobie co powoduje, że cały czas jestem na lekach odczulających, a przecież nie powiem jej, żeby oddała własne zwierze w dobre ręce. Będę wdzięczna za wszelkie porady, sugestie i kontakty pozdrawiam

OMG (2 tygodnie temu)

Czy drodzy forumowicze naprawdę uważacie, że alergia człowieka co do czworonoga (w tym przypadku psa) dotyczy jego sierści? Czy ktokolwiek z Was ma choć odrobinę wiedzy na temat uczulenia zwierzęcego? Nie ma żadnego ale to absolutnie żadnego znaczenia czy pies ma sierść czy włosy czy też jest ogolony do zera. Alergeny pies zostawia poprzez ślinę, mocz, odchody oraz sierść. Wystarczy kichnięcie psa lub zabawa gryzakiem aby pozostawić w mieszkaniu alergeny, które będą rozprzestrzeniały się w otoczeniu przez długi okres czasu. Żaden York czy sh*tzu nie spowoduje braku uczulenia na alergeny psa u człowieka z powodu włosów :) Zachęcam do lektury nt. co to jest alergen i jak się przedostaje do otoczenia. Google zna odpowiedź. Pozdrawiam