stat
Impreza już się odbyła

Aukcja Charytatywna im. psa Czestera

Aukcja charytatywna imienia psa Bonusa, która odbyła się w lutym 2019 roku okazała się wielkim sukcesem. Oprócz uprzejmości Darczyńców, dzięki którym uzbieraliśmy 21 tys. zł na psy i koty mieszkające w schronisku Sopotkowo, wydarzył się cud i Bonus 12 letni rezydent azylu znalazł dom, który okazał się spełnieniem naszych marzeń. Opiekunowie Bonusa dali mu miłość, cierpliwość i zrozumienie, po kilkunastu latach spędzonych w schronisku, nasz senior nie mógł trafić lepiej.

Głęboko wierzymy, że nagłośnienie jego historii dzięki aukcji charytatywnej zdziałało cuda i spełniło się marzenie wszystkich wolontariuszy o domu dla Bonusa.

Po tak wielkim sukcesie od razu przystąpiliśmy do organizacji kolejnej edycji aukcji. Rok później twarzą całego wydarzenie był Misiu. Plany pokrzyżowała nam pandemia wirusa covid, aukcja nie mogła się odbyć, ale Misiu znalazł cudowny dom u wolontariuszki Sopotkowa. Ta historia także zakończyła się pozytywnie.

Wszystkie przedmioty, w tym obrazy, rzeźby, ceramikę, którą ofiarowali nam trójmiejscy artyści przechowywaliśmy z nadzieją, że gdy zakończy się pandemia będziemy mogli zorganizować aukcję. Ten moment właśnie nadszedł i 26 września w klubie Atelier w Sopocie o godzinie 17.00 odbędzie się druga edycja Aukcji Charytatywnej, tym razem gwiazdą licytacji będzie Czester. Aukcja organizowana jest przez członków Stowarzyszenia Sopot Zwierzętom oraz wolontariuszy schroniska Sopotkowo. Na aukcji zostaną wystawione dzieła sztuki przekazane przez trójmiejskich artystów takich jak: Marek Okrassa, Alicja Domańska, Mieto Olszewski, Teresa Klaman, Sławka Ligenza Hill, Bente Kluge czy Magdalena Jankowska. Liczymy , że po tak ciężkim czasie jakim była epidemia covid, spotkamy się w przyjaznej atmosferze i zbierzemy przynajmniej taką samą sumę jak przy pierwszej edycji dzięki , której bezdomne psy i koty ze schroniska Sopotkowo będą miały godne warunki do życia. Kwotę, którą uzbieramy planujemy przekazać na diagnostykę i leczenie zwierząt, specjalistyczne karmy, posłania, suplementy diety.

Będziemy wdzięczni za udział w aukcji, a także za promowanie naszego wydarzenia. Niedługo stworzymy plakaty i ulotki oraz katalog aukcyjny, w którym zamieścimy wszystkie przedmioty objęte licytacją. Naszym patronem jest Miasto Sopot. A już dzisiaj zapraszamy do śledzenia wydarzenia na facebooku!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Moda na konkretne rasy psów.. (6 postów)

Tak się czasem zastanawiam..czy się to komuś podoba czy nie ( mi się bardzo NIE podoba) są mody na różne rasy. ..kiedyś szalenie modne były amstaffy Pamiętam że w pewnym momencie z ulic zniknęła większość amstafów (moda przeminęła) co się stało z tymi psami?

(4 dni temu)

Zgadzam się, zwierzęta powinny być przygarniane z miłości, a nie z powodu mody.

więcej tematów »