• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Chartoterapia dla WOŚP w Sopocie (2 opinie)

Po raz pierwszy w Trójmieście zapraszamy na spotkanie chudych i długich piesełów pod egidą WOŚP
Jesteśmy grupą opiekunów chartów - rasowych lub mniej rasowych, czyli adoptowanych/uratowanych z różnego rodzaju interwencji.

kwi 16

niedziela, godz. 12:00 - 15:00

bilety 99 zł
kwi 22

sobota, godz. 11:00

Sopot, Start: przystanek...
Wstęp wolny
Charty to psy niezwykłe - wygląd, zachowanie, energia, empatia, niezależność - to tylko niektóre cechy, które odróżniają je od innych psów.

Jeśli jesteś opiekunem charta, to przyjdź i spotkaj się z nami - charty lubią towarzystwo swoich pobratymców Na wszelki wypadek weź kaganiec i koniecznie załóż swojemu piesełowi coś czerwonego na szyję - niech to będzie nasz znak rozpoznawczy

Jeśli kiedykolwiek pomyślałeś o tym, żeby zostać opiekunem charta - przyjdź i porozmawiaj z nami, chętnie podzielimy się doświadczeniami.

Zapraszamy w niedzielę 29 stycznia w samo południe, ruszymy na spacer ze Skweru Kuracyjnego przy sopockim molo. Wraz z naszymi piesełami będziemy zbierać pieniądze dla WOŚP do wirtualnej skarbonki (link: https://eskarbonka.wosp.org.pl/hmdzv2), a także przez wirtualne bilety na allegro, no i może przez jakieś fajne aukcje charcich gadżetów

Opinie (2)

 • Kiedys zrobiona testy na inteligencję psów w różnych rasach

  1 miejsce -owczarek niemiecki,2 miejsce owczarek szkocki colie,3 miejsce owczarek belgijski,4 miejsce -pudel. Najgłupsze wyszły charty z afgańskim na czele. Abstrachując od tych testów to charty mi sie nie podobają. Chude to,za tymi długimi a jednocześnie cienkimi pyskami wygladają niezbyt fajnie. Ich slabą inteligencje i niechęć do nauki nazywa sie niezależnością cha cha cha. jedyny plus tej rasy to szybkość.

  • 0 12

 • Harcista

  Ja mam charta i zdecydowanie nie można odmówić mu inteligencji. Pechowo trafiłeś i słabo,że generalizujesz. Kogo obchodzi czy Ci się pies podoba czy nie.

  • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Forum zwierzęta - ciekawy temat

nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? (191 postów)

Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który postępuję w straszliwym tempie. Od kilkunastu dni codziennie jest gorzej - pies stopniowo traci siły. Od kilku dni nie jest już w stanie stanąć na nogach, tylko leży w jednym miejscu i ewentualnie próbuje się czołgać, ale na to też nie ma siły. Nie wiem co robić - znajomy weterynarz stwierdził, że uśpienie psa jest dla niego wielkim stresem i nie jest to takie proste (trzeba znaleźć żyłę, a to stary pies i trudno to zrobić), że lepiej pozwolić mu odejść w spokoju. Teraz część rodziny nie chce go uśpić z tego powodu. A ja nie mogę patrzeć jak tak leży całymi dniami pod domem i pewnie bardzo cierpi. Dodam, że to pies wielkiej rasy i za bardzo nie ma możliwości go gdzieś przenieść itp. Co najlepiej zrobić w tej sytuacji?

(1 tydzień temu)

OKeeeeeeej

więcej tematów »

Najczęściej czytane