stat
Impreza już się odbyła

Charytatywne Koryto z Różalem

Zdradzimy Wam tajemnicę, ludzie o twardym wyglądzie mają bardzo wrażliwe serca. Taki właśnie jest Marcin Różal Różalski Różalski, z którym Mystery Restaurant postanowiło zorganizować wyjątkowe wydarzenie charytatywne na rzecz Fundacja AST wspierającej niechciane zwierzęta.

Relacja z imprezy

W sobotę 22.02.2020 od godz. 18:00, do bliżej nieznanej pory nocnej, w naszej restauracji będziecie mogli osobiście poznać Różala. Porozmawia z Wami i opowie o działaniach jego fundacji, przybije niejednego piątaka i zapozuje do zdjęć. Przy okazji zasiądzie z Wami do wspólnego stołu. To będzie niepowtarzalna okazja do poznania sekretów człowieka, który choć wzbudza na ulicy strach, to nigdy nie zapomina o losie najsłabszych.

koncerty w Trójmieście


W tym dniu szczególnie wspieramy działania Różala. Nasza restauracja przygotuje dla Was przepyszne dania, z których cały utarg przekażemy na rzecz Fundacja AST.

Liczymy na przepełnioną restaurację i duże zamówienia. Chcemy przekazać jak najwięcej dobra tym, którzy bez nas nie poradzą sobie na tym świecie. Każdy z nas ma w sobie moc pomagania.

Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Wstęp wolny, ale wymagana jest wcześniejsza rezerwacja stolika.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Wstęp wolny, ale wymagana jest wcześniejsza rezerwacja stolika.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

  • 21lutego
    Targi PupiLove Gdańsk, Franciszka Schuberta 102A Galeria Morena
+ dodaj

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Pseudohodowla (261 postów)

Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady genetyczne. Właścicele produkuja psy, krzyżując psiaki jak popadnie....Nużyca, ciezkie alergie, wady wrodzone serdusza, psy dwupłciowe...mozna wymieniac dalej a psy potem sie tylko męczą, a my wlascieciele stajemy na glowie aby im pomoc....dla większosci z nas pies jest członkiem rodziny, ze zrobimy wszystko aby im pomoc. Specjalne karmy, drogie badania I leczenie...to cena jaka placimy ..

Meyk (3 godziny temu)

a co to zo Hodowla i jakiej rasy pieski??

więcej tematów »

Najczęściej czytane