• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Chłopak z Gdyni zatrzymany za znęcanie się nad kotem

Michał Brancewicz
6 lipca 2022, godz. 23:15 
Opinie (222)
Przedstawiciele Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt poinformowali, że torturowane zwierzę żyje i jest bezpieczne. Przedstawiciele Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt poinformowali, że torturowane zwierzę żyje i jest bezpieczne.

Zatrzymany za znęcanie się nad kotem. Nagrywał, jak znęca się nad kotem swojej dziewczyny, i chwalił się tym w wulgarny sposób w sieci. Dzięki internautom udało się ustalić, że to 22-latek z Gdyni. Po naszym zgłoszeniu na policję mężczyzna został zatrzymany.Na temat sprawy znęcania się nad kotem dostaliśmy w środę wiele wpisów w Raporcie z Trójmiasta. Za wszystkie dziękujemy. Zdecydowaliśmy się jednak ich nie publikować ze względu na drastyczne zdjęcia.

Na portalach społecznościowych pojawiały się informacje, że sprawcą jest mieszkaniec Gdyni - Kacper B. Musieliśmy zweryfikować tę informację.

Relacja sprawcy znęcającego się nad kotemW akcję ustalenia sprawcy jako pierwszy zaangażował się Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt.

W wielu miejscach pojawiło się zdjęcie oprawcy, torturowanego zwierzęcia i relacja sprawcy: "...najpierw go zatłukłem, a potem wziąłem suszarkę i powiesiłem go na kablu za przednią i tylną łapkę. Wyje, jakbym go obdzierał ze skóry xD no to dostaje po mordzie i za sekundę się zamyka".

Znęcał się nad kotem - sprawa przekazana policji- Policjanci z Gdyni zatrzymali dziś 22-letniego mężczyznę podejrzewanego o znęcanie się nad kotem - informuje Jolanta Grunert, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdyni. - Policjanci zabezpieczyli materiał dowodowy, m.in. telefon komórkowy, w którym znaleźli filmy, na których mężczyzna rejestrował, jak znęca się nad zwierzęciem. 22-latek już wkrótce zostanie doprowadzony do prokuratury.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (222)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Konkurs psich piękności

pokaz

Eventing Sopot Horse Show 2022

zawody / wyścigi

Doggie Day

festyn, imprezy i akcje charytatywne

Doggy Day

warsztaty, spotkanie, pokaz