Czester - jamnik XXL. Pilnie szukamy domu

- Nasz jamniczek uwielbia spacery i kontakt z człowiekiem. Jest bardzo żywiołowy i kontaktowy. Zawsze gotowy do zabawy, odważny i przyjazny - opowiada wolontariuszka Sopotkowa.
- Nasz jamniczek uwielbia spacery i kontakt z człowiekiem. Jest bardzo żywiołowy i kontaktowy. Zawsze gotowy do zabawy, odważny i przyjazny - opowiada wolontariuszka Sopotkowa. fot. Jacek Stańczak

W cyklu "Adopcje zwierzaków" przedstawiamy podopiecznych schronisk, fundacji i domów tymczasowych w Trójmieście, którzy od miesięcy, a nawet lat, czekają na wymarzony dom. Może to ty odmienisz ich życie? Ostatnio pisaliśmy o kotce znalezionej z taśmą na szyi - Aurelii, dziś szukamy domu dla superpsa Czestera.Czester, sopocki jamnik XXL, jest w średnim wieku, ma około 11 lat. Trafił do Sopotkowa - Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sopocie w czerwcu 2014 roku. Został adoptowany, jednak po dwóch latach wrócił do schroniska. Chyba nikomu nie trzeba opisywać, jak wielka to jest tragedia dla psa, który ze swojego "domu" wraca znów do schroniska.

Jaki jest Czester? To pies z charakterem, nie nadaje się do domu z dziećmi ani z innymi zwierzętami. Nie lubi dotykania swoich łapek i dosadnie potrafi to pokazać.

- Nasz jamniczek uwielbia spacery i kontakt z człowiekiem. Jest bardzo żywiołowy i kontaktowy. Zawsze gotowy do zabawy, odważny i przyjazny - opowiada wolontariuszka Sopotkowa.

Jakiego opiekuna potrzebuje? Na pewno świadomego, który nie podda się i nie odda go, kiedy pojawią się problemy.

- To pies, z którym trzeba pracować, ale jesteśmy pewni, że za okazane serce, czas i cierpliwość odwdzięczy się dożywotnią miłością.
Tak - psa, który wrócił z adopcji, też powinno się adoptować, tym bardziej. Nie jest pisany każdemu, nie każdy ma odpowiednią cierpliwość i szacunek do psich potrzeb, ale ten jamnikopodobny potrzebuje domu, jak każdy. Czy zrobisz miejsce dla Czestera w swoim życiu?

W niedzielę odbywa się licytacja charytatywna im. psa Czestera właśnie - tak, tego Czestera. A tam między innymi Okrassa, Nosowska, Tusk, Domańska i inni. Więcej informacji - tutaj i w boksie poniżej.

Przed adopcją wskazanych jest kilka spacerów zapoznawczych.


Osoby zainteresowane adopcją Czestera prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi oraz wypełnienie ankiety przedadopcyjnej -> tutaj
(ze względu na pandemię zmienił się proces adopcyjny).


Aukcja Charytatywna im. psa Czestera

więcej imprez »

Opinie wybrane


wszystkie opinie (29)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

Wiadomości

Wydarzenia

Urodzinowa Wystawa Kotów 2021/ Galeria Metropolia
Urodzinowa Wystawa Kotów 2021/...
pokaz
paź 24
niedziela, g. 12:00
Gdańsk, Galeria Metropolia
Co robią pszczoły na dachu Urzędu Miasta Gdyni?
Co robią pszczoły na dachu Urzędu...
spotkanie
paź 29
piątek, g. 17:00
Gdynia, Urząd Miasta Gdyni
PupiLove Targi
PupiLove Targi
targi
lis 21
niedziela, g. 11:00 - 17:00
Gdańsk, Galeria Morena