Czester - jamnik XXL. Pilnie szukamy domu

- Nasz jamniczek uwielbia spacery i kontakt z człowiekiem. Jest bardzo żywiołowy i kontaktowy. Zawsze gotowy do zabawy, odważny i przyjazny - opowiada wolontariuszka Sopotkowa.
- Nasz jamniczek uwielbia spacery i kontakt z człowiekiem. Jest bardzo żywiołowy i kontaktowy. Zawsze gotowy do zabawy, odważny i przyjazny - opowiada wolontariuszka Sopotkowa. fot. Jacek Stańczak

W cyklu "Adopcje zwierzaków" przedstawiamy podopiecznych schronisk, fundacji i domów tymczasowych w Trójmieście, którzy od miesięcy, a nawet lat, czekają na wymarzony dom. Może to ty odmienisz ich życie? Ostatnio pisaliśmy o kotce znalezionej z taśmą na szyi - Aurelii, dziś szukamy domu dla superpsa Czestera.Czester, sopocki jamnik XXL, jest w średnim wieku, ma około 11 lat. Trafił do Sopotkowa - Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sopocie w czerwcu 2014 roku. Został adoptowany, jednak po dwóch latach wrócił do schroniska. Chyba nikomu nie trzeba opisywać, jak wielka to jest tragedia dla psa, który ze swojego "domu" wraca znów do schroniska.

Jaki jest Czester? To pies z charakterem, nie nadaje się do domu z dziećmi ani z innymi zwierzętami. Nie lubi dotykania swoich łapek i dosadnie potrafi to pokazać.

- Nasz jamniczek uwielbia spacery i kontakt z człowiekiem. Jest bardzo żywiołowy i kontaktowy. Zawsze gotowy do zabawy, odważny i przyjazny - opowiada wolontariuszka Sopotkowa.

Jakiego opiekuna potrzebuje? Na pewno świadomego, który nie podda się i nie odda go, kiedy pojawią się problemy.

- To pies, z którym trzeba pracować, ale jesteśmy pewni, że za okazane serce, czas i cierpliwość odwdzięczy się dożywotnią miłością.
Tak - psa, który wrócił z adopcji, też powinno się adoptować, tym bardziej. Nie jest pisany każdemu, nie każdy ma odpowiednią cierpliwość i szacunek do psich potrzeb, ale ten jamnikopodobny potrzebuje domu, jak każdy. Czy zrobisz miejsce dla Czestera w swoim życiu?

W niedzielę odbywa się licytacja charytatywna im. psa Czestera właśnie - tak, tego Czestera. A tam między innymi Okrassa, Nosowska, Tusk, Domańska i inni. Więcej informacji - tutaj i w boksie poniżej.

Przed adopcją wskazanych jest kilka spacerów zapoznawczych.


Osoby zainteresowane adopcją Czestera prosimy o zapoznanie się z procedurami adopcyjnymi oraz wypełnienie ankiety przedadopcyjnej -> tutaj
(ze względu na pandemię zmienił się proces adopcyjny).


Aukcja Charytatywna im. psa Czestera

więcej imprez »

Opinie wybrane


wszystkie opinie (29)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

Wydarzenia

Zwierzęta Też Chcą Mieć Święta!!
Zwierzęta Też Chcą Mieć Święta!!
imprezy i akcje charytatywne
gru 4
sobota, g. 11:00 - 15:00
Gdynia, Ciapkowo - schronisko

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Pseudohodowla (326 postów)

Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady genetyczne. Właścicele produkuja psy, krzyżując psiaki jak popadnie....Nużyca, ciezkie alergie, wady wrodzone serdusza, psy dwupłciowe...mozna wymieniac dalej a psy potem sie tylko męczą, a my wlascieciele stajemy na glowie aby im pomoc....dla większosci z nas pies jest członkiem rodziny, ze zrobimy wszystko aby im pomoc. Specjalne karmy, drogie badania I leczenie...to cena jaka placimy ..

Izabela_do_wiezienia (1 tydzień temu)

Z tego mi wiadomo /zaslyszane/ to Izabelka nadal handluje psami, tylko nie pod swoimi danymi i nie u siebie. Na etapie zbierania dowodow przez jedna z kancelarii bylo juz wiadomo, ze ma kilka zaprzyjaznionych miejscowek, jednakze jakos w mediach nikt o tym nie mowil, po schwytaniu Izabelki. Widac, ze reka reke myje i proceder trwa nadal. Pomijam juz watek, ze gdy przedsiebiorca pomyli sie w deklaracji podatkowej to KAS wjezdza na sygnale i sledztwo za sledztwem 5 lat do tylu. A tutaj Izabelka robi sobie biznesik z lesnymi dziadkami z Poznania = czytaj weterynarze, ktorzy juz sa niemalzej po drugiej stronie swiata, handel na masowa skale, udowodnione tysiace sprzedanych psow w ostatnich latach i co? I nic. Urzad Skarbowy? niezainteresowany! Policja? kolezenstwo albo zwiazane rece. Prokurator? ktokolwiek widzial, ktokowiek wie. Animals? odpalili sie dopiero po kilku latach, moze cos sie zmienilo w Bojanie we wladzach? ze mimo zgloszen nic z tym tyle lat nie robili? ale o czym my mowimy, skoro w niedalekiej Koscierzynie, emerytowany policjant, zrobilem sobie biznesik i katownie w ramach schroniska dla zwierzat.... Dramat goni dramat.