stat
Impreza już się odbyła

Dzień Kota

Serdecznie zapraszamy wszystkie kotoprzyjazne osoby na świętowanie Dnia Kota w PROMYKU Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Gdańsku.

W programie między innymi:
- spotkania z naszymi mruczącymi podopiecznymi, dzień otwarty kociej woliery
- kącik zajęć dla młodszych i starszych duchem: wspólne robienie kocich wędek, zdobienie kocich balonów i malowanie twarzy w jedynie właściwe tego dnia wzory - tego dnia i Ty możesz stać się Kotem!
- garść porad przed- i poadopcyjnych, szczególnie dotyczących aranżowania przyjaznej kotu domowej przestrzeni
- poczęstunek, czyli gorąca zimowe napoje, domowej roboty wypieki (także w kształcie kotów) przygotowane rękami wolontariuszy

HARMONOGRAM:
- 11.30 pierwsze wejście do kociej woliery w towarzystwie wolontariuszy
- 12.00 spotkanie-prezentacja "Jak urządzić dom przyjazny kotu", czyli wszystko, co przyjmujący kota w dom wiedzieć powinien, od trujących roślin po rozmieszczenie kuwet. Prowadzenie - nasza kocia wolontariuszka Anna Sadowska. UWAGA: obowiązują zapisy na wolontariatwpromyku@gmail.com, warunkiem jest rejestracja min 5 uczestników
- 13.30 drugie wejście do kociej woliery w towarzystwie wolontariuszy

Chętnie przyjmiemy także tego dnia datki do kociej puszki, a także dobrej jakości kocią karmę, zabawki, kuwety i posłanka. Zainteresowani kocim wolontariatem też wszystkiego się na miejscu dowiedzą, tak że ZAPRASZAMY!

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj