stat

Dzień otwarty Pupilsi - Świat Kota i Psa

Już wkrótce CH Osowa powiększy się o kolejnego najemcę - sklep z akcesoriami dla zwierzaków Pupilsi. Sklep zajmie powierzchnię niemal 80 metrów kwadratowych i w swojej ofercie skupi się przede wszystkim na psach i kotach. Pracownicy sklepu to prawdziwi pasjonaci i świetni doradcy, którzy pomogą w każdej kwestii. Marka stawia na produkty najwyższej jakości, jednocześnie dostępne na każdą kieszeń.

sie 8

sobota, godz. 10:00

Pogórze, ul. Paderewskiego 4
Wstęp wolny
sie 11-14

wtorek - piątek, godz. 10:00

Wstęp wolny
"To wyjątkowe miejsce, które różni się od innych sklepów zoologicznych. Wybieramy przede wszystkim asortyment, który sami kupilibyśmy naszym czworonogom. Przykładamy dużą wagę do jakości oferowanych przez nas karm, dlatego często unikamy znanych, marketowych marek, gdyż nie odpowiadają one naszym kryteriom" - mówi właściciel sklepu, Arkadiusz Wodnicki.

W ofercie sklepu znajdą się produkty topowych, światowych marek i producentów, a wśród nich suplementy i witaminy, ekwipunek niezbędny do spacerów z czworonogami w każdym rozmiarze i z różnych stron świata, wygodne legowiska, które spełniają wymagania estetyczne najbardziej wymagających, jakościowe specjalistyczne karmy, ale i również... wegańskie przysmaki. Sklep stawia na kompleksowe wyposażenie - w tym także gry inteligentne, które uczą i bawią. 

W sklepie oferowana jest także specjalna usługa grawerowania adresówki w różnych rozmiarach i kształtach z bogatej oferty wzorów włoskiej firmy My Family. Wygrawerowanie zawieszki zajmuje około 4 minut.

"Zwierzęta to bardzo ważni członkowie każdej rodziny. Dlatego wprowadzając do oferty kolejny specjalistyczny sklep dla zwierząt, tym razem dedykowany wyłącznie psom i kotom, chcemy zadbać o komfort zakupów dla wszystkich właścicieli czworonogów, którzy odwiedzają nasze centrum. Cieszymy się, że bogatą ofertę CH Osowa wzbogaciła marka "Pupilsi" i tym samym zadba jeszcze bardziej kompleksowo o czworonożnych klientów" - dodaje dyrektor centrum, Aleksandra Słowińska.
W piątek oraz sobotę, 10 i 11 lipca, przewidziane są liczne atrakcje i spotkania z ekspertami:

10 lipca, od 10:00 do 19:00:
- porady żywieniowców reprezentujących marki BRIT, FARMINA, EDEN, FISH4DOGS I FISH4CATS.

Od 12:00 do 19:00:
- konsultacje prowadzone przez behawiorystkę Izabelę Buksińską ze Szkoły Piąty Pazur,
- konsultacje weterynaryjne z przedstawicielką firmy BAYER,
- porady w zakresie akcesoriów spacerowych, których udzieli przedstawicielka firmy AMIPLAY.

11 lipca, w godzinach od 10:00 do 18:00:
- porady żywieniowców reprezentujących marki FARMINA i FRANCODEX,
- konsultacje prowadzone przez behawiorystkę Izabelę Buksińską ze Szkoły Piąty Pazur.

Przez dwa dni otwarcia dla wszystkich klientów będzie obowiązywał rabat 10% na cały asortyment oraz drobne upominki.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij