stat
Impreza już się odbyła

Exotica Gdynia

Serdecznie zapraszamy wszystkich na "Exotica Gdynia" To kolejna odsłona tak dużego oraz tak istotnego wydarzenia w świecie terrarystyki tego regionu. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć bardzo dużą ilość egzotycznych owadów, pajęczaków, gadów, płazów oraz ssaków.

Relacja z imprezy

Wystawcy zebrani z całej Polski zaprezentują swoje egzotyczne okazy oraz podzielą się wiedzą, już po raz 3 na Północy.Wystawcy którzy prezentują dane okazy są specjalistami w swojej dziedzinie, dlatego zarówno amator jak i bardziej zaawansowany hodowca może pozyskać niezbędne informacje dotyczące hodowli oraz opieki nad egzotycznym zwierzęciem.

Godziny otwarcia:
Dla odwiedzających: 10:00 - 15:00Podczas wydarzenia obowiązuje całkowity zakaz kupowania zwierząt kręgowych od sprzedawców pozbawionych działalności gospodarczej!

Jest surowy zakaz nagrywania filmów przez osoby postronne. Aby uzyskać pozwolenie na nagrywanie wydarzenia należy powiadomić obsługę Exotica Gdynia która znajduje się na kasie. Po weryfikacji osoby nagrywającej wydarzenie, osoba uzyskuje pozwolenie na publikowanie materiału w internecie. Brak takiego pozwolenia skutkuje wydaleniem z wydarzenia bez możliwości powrotu oraz nałożeniem kary pieniężnej ustalonej w regulaminie odwiedzającego.

Parking:
Dla odwiedzających: Z boku budynku jest wjazd na duże miejsce postojowe (stare boisko) gdzie zmieści się spokojnie 200 samochodów.
Na parkingu będzie osoba odpowiedzialna za porządek i odpowiedzialna za pomoc w znalezieniu dogodnego miejsca parkingowego.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
  • Bilet ulgowy
    5 zł
Cena:
Bilet wstępu: 10 zł.
Bilet wstępu dla studentów za okazaniem ważnej legitymacji: 5 zł.
Bilet wstępu, dla dzieci poniżej 5 roku życia: za darmo.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Czytaj także

zobacz więcej»

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Sucha karma (14 postów)

Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą, do tej pory korzystałam z produktów Acana. Zastanawiam się nad zmianą na Mills Farm. Z opisu oraz analizy składu wynika, że jest wartościowa i nie zawiera chemicznych konserwantów. Szukałam informacji i opinii o produktach tej firmy na forach, ale niestety nie znalazłam. Jeśli znacie tą markę, to proszę podzielcie się swoją wiedzą. Nadmienię, że jest sporo tańsza od Acany, dlatego zastanawiam się nad ewentualną zamianą.

(3 tygodnie temu)

Ja posiadam dwa yorki, które wprost uwielbiają jedzenie w postaci suchej karmy Kupuję różne jej rodzaje w sklepie internetowym https://zoozoo.pl/. Pieski są bardzo zadowolone i energiczne

więcej tematów »