stat
Impreza odwołana

Festiwal Leśny 2020

The North Event po raz kolejny szykuje niezwykle interesujące i będące nie lada wyzwaniem wydarzenie sportowe. Dodatkowo urozmaicamy zmagania, rozszerzając imprezę do dwóch dni i dodając nowe dystanse. To dopiero jest wyzwanie!

Witomińskie trasy nieprzypadkowo nazywane są nadmorskimi górami. Każdy, kto miał styczność z tymi terenami doskonale wie w czym rzecz. Bieg i Marsz Leśny wykorzystuje maksymalnie przełajowy charakter tych obszarów, a jego trasa prowadzi przez urokliwe lasy, w których jest tak samo dużo zbiegów, jak i stromych podbiegów. Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans około 8 km, 21 km, 42 km lub 63 km. Na mecie znajdą się medale, a dla najlepszych przygotowane będą puchary i nagrody dodatkowe.

18.04.2020 w sobotę odbędzie się Leśny Bieg na dystansie 63 km, 42 km i 21 km, a także Leśny Marsz na dystansie 42 km i 21 km. Natomiast w niedzielę odbędzie się Leśny Bieg i Marsz na 8 km w ramach V Grand Prix Trójmiasta.

Miejsce:
Gdynia, przejście ulicy Wielkokackiej w ulicę II Morskiego Pułku Strzelców

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    120-200 zł
  • Przedsprzedaż
    75-150 zł

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij