• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

Gdański Tydzień Praw Zwierząt

 • Kalendarz
  16 - 22 maja, godz. 16:00
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Czy wiesz, że 22 maja obchodzimy w Polsce Dzień Praw Zwierząt? Z tej okazji chcemy cię zaprosić do zastanowienia się przez chwilę nad losem zwierząt, z którymi koegzystujemy w jednej przestrzeni. Nie chodzi nam jedynie o te, które mamy w domu, ale również dzikie zwierzęta (lisy, foki, dziki), owady, a także zwierzęta hodowlane. Jaki mamy do nich stosunek? Co o nich wiemy? Jak o nie dbamy? Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas Gdańskiego Tygodnia Praw Zwierząt.

Co cię czeka?
Szereg spotkań i warsztatów, gdzie będzie można poszerzyć swoją wiedzę na temat aspektów etycznych i prawnych, porozmawiać o dobrostanie zwierząt domowych, poznać weganizm od kuchni i dowiedzieć się, jak pomagać dzikim zwierzętom w mieście. Międzypokoleniowy Okrągły Stół, podczas którego wspólnie wypracujemy postulaty korzystając z wiedzy i doświadczenia osób reprezentujących różne grupy wiekowe, płcie, grupy zawodowe itd. Marsz Dla Zwierząt, czyli demonstracja ulicami miasta, podczas której zaprezentujemy wypracowane wcześniej postulaty i pokażemy, że temat ten jest istotny dla mieszkańców_nek

Już wkrótce podamy szczegółowy program!
Inicjatywa jest realizowana w ramach Funduszu Innowacji Społecznych INNaczej, którego Organizatorem jest Miasto Gdańsk, a Operatorem Fundacja Inicjowania Rozwoju UP Foundation.
maj 28

sobota, godz. 13:00

bilety 60 - 80 zł
Kup bilet

w każdy poniedziałek (od 20.06 do 31.10.2022), godz. 16:00 - 18:30

Wstęp wolny

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Plaga much w domu (16 postów)

Tez macie u siebie pelno much? U nas na Pszennej mnóstwo ich. Przykleilismy 4 lepy i na kazdym jest juz 20-40 sztuk. Nie wiemy skąd one się tu biorą. Dzień zaczynamy od sniadania i polowania na nie :)

sempre (2 dni temu)

Jedyne, co działa w takich przypadkach, zobaczcie - https://krakowrolety.pl/moskitiery-ramowe.html
Zero problemów się robi, tylko musicie to wprowadzić we wszystkich oknach, które otwieracie.
To samo w przypadku drzwi tarasowych. Rozwiązanie trochę kosztuje, ale to zdecydowanie opcja na lata.
Warto.

więcej tematów »