Impreza już się odbyła

Godzina z Gadziną - spotkania miłośników gadów

Masz wiele gadzich pytań? Poszukujesz odpowiedzi? Tyłomózgowie jest nazywane gadzim mózgiem... Przyjdź, jeśli poszukujesz.

SIATKA przyjazna zwierzętom każdego gatunku rozpoczyna cykl spotkań poświęconych gadom. Co miesiąc zgłębiamy problematykę hodowli danego gada. Spotkania łączą w sobie podejście praktyczne, filozoficzne (problematyka kognitywistyczna) oraz behawioralne. Zagadka świadomości zwierzęcej połączona z wyzwaniami tworzenia gadom przyjaznych środowisk rozwoju w naszych domach będzie tematem rozmów. Na spotkaniach zagoszczą hodowcy z wieloletnim doświadczeniem, weterynarze, kognitywiści, miłośnicy gadów.

To spotkanie ma charakter laboratorium - określamy zbiór interesujących nas kwestii i tematyk.
Przyjdź i podziel się swoim doświadczeniem z hodowli gadów. Przyjdź i poznaj ludzi, którzy gady już hodują.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

  • 21lutego
    Targi PupiLove Gdańsk, Franciszka Schuberta 102A Galeria Morena
+ dodaj

Forum zwierzęta - ciekawy temat

nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? (170 postów)

Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który postępuję w straszliwym tempie. Od kilkunastu dni codziennie jest gorzej - pies stopniowo traci siły. Od kilku dni nie jest już w stanie stanąć na nogach, tylko leży w jednym miejscu i ewentualnie próbuje się czołgać, ale na to też nie ma siły. Nie wiem co robić - znajomy weterynarz stwierdził, że uśpienie psa jest dla niego wielkim stresem i nie jest to takie proste (trzeba znaleźć żyłę, a to stary pies i trudno to zrobić), że lepiej pozwolić mu odejść w spokoju. Teraz część rodziny nie chce go uśpić z tego powodu. A ja nie mogę patrzeć jak tak leży całymi dniami pod domem i pewnie bardzo cierpi. Dodam, że to pies wielkiej rasy i za bardzo nie ma możliwości go gdzieś przenieść itp. Co najlepiej zrobić w tej sytuacji?

(1 tydzień temu)

Re: nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić?

Nie chodzi o to, jest to bardzo trudna decyzja uśpić ja już podchodze do uśpienia 1 miesiąc i miękne za każdym razem,ale patrząc na kotke która jest całym moim światem jak cierpi,i niema juz dla niej ratunku,to mnie to nie boli tylko ją,więc dlaczego nie pozwolić jej wkoncu odejść,gdybym ja miała cierpieć i eutanazja by była legalna zrobiłabym to bez chwili zastanowienia,Płacze dziennie,i niewiem czy nie zachowuje sie egoistycznie

więcej tematów »

Najczęściej czytane