Interwencja ws. psów na Pogórzu. Zwierzęta trafiły do Ciapkowa

W trakcie interwencji zabezpieczono osiem psów - sukę z siedmiorgiem szczeniąt.
W trakcie interwencji zabezpieczono osiem psów - sukę z siedmiorgiem szczeniąt. fot. Straż Miejska w Gdyni

Zaniedbana suka ze szczeniakami wymagała pomocy na posesji na Pogórzu Dolnym w Gdyni. Po zgłoszenie od OTOZ Animals na miejsce przyjechali funkcjonariusze Ekopatrolu Straży Miejskiej w Gdyni, którzy odebrali zwierzęta właścicielce.Skąd masz swojego psa w domu?

z hodowli 21%
ze schroniska 25%
z ogłoszenia 12%
z innego miejsca 13%
nie mam psa 29%
zakończona Łącznie głosów: 1015
W piątek, po otrzymaniu zgłoszenia, funkcjonariusze Ekopatrolu Straży Miejskiej w Gdyni od razu pojechali na miejsce. Rzeczywiście, na zaniedbanej posesji przebywała suka ze szczeniętami ukrywającymi się w norze. Niestety, nie mogli zabrać stamtąd psów, ponieważ na miejscu nie było właściciela. Suczkę nakarmiono i napojono.

Do dwóch razy sztukaWczoraj, w poniedziałek, 21 czerwca, straż miejska pojechała na miejsce po raz drugi. Tym razem udało się spotkać z właścicielką psów. Stwierdziła ona, że nie stać ją na utrzymanie psów - suki z aż siedmiorgiem szczeniąt. Funkcjonariusze Ekopatrolu wraz z OTOZ Animals przekonali kobietę, aby zrzekła się zwierząt.Upał groźny dla zwierząt. Zadbajmy o zwierzaki domowe i dzikie latemStrażnicy miejscy po otrzymaniu zgody na odebranie zwierząt wyciągnęli szczenięta z nory pod budynkiem. Następnie przewieźli całą psią rodzinę do schroniska dla zwierząt Ciapkowo w Gdyni. Można się więc spodziewać, że niebawem czworonogi zostaną przygotowane do adopcji.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (95)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

Wydarzenia

Targi PupiLove
Targi PupiLove
targi
sie 1
niedziela, g. 11:00 - 17:00
Gdańsk, Galeria Morena
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
pokaz
sie 14-15
sobota - niedziela
Sopot, Hipodrom Sopot