stat
Impreza już się odbyła

Jubileusz programu pomocy bezdomnym kotom

Zapraszamy do uczestnictwa w gali z okazji dwunastu lat działalności programu pomocy bezdomnym kotom w Gdańsku, która odbędzie się w czwartek, 11 października, o godz 17.00 w audytorium Europejskiego Centrum Solidarności.

5 Urodziny Klubu

gru 28

piątek, godz. 21:00

Sopot,
bilety 10 zł

Jubileusz 50-lecia AWFiS

wrz'19 6-8

piątek - niedziela

Gdańsk,


Podczas uroczystości osobom działającym na rzecz poprawy warunków życia kotów w mieście zostaną wręczone Medale Stulecia Niepodległości przez Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza.

Będzie to również okazja do podsumowania efektów programu prowadzonego przez Wydział Środowiska Urzędu Miejskiego oraz podziękowania wszystkim wolontariuszom i organizacjom opiekującym się tymi zwierzętami.
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Czytaj także

zobacz więcej»

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Sucha karma (12 postów)

Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą, do tej pory korzystałam z produktów Acana. Zastanawiam się nad zmianą na Mills Farm. Z opisu oraz analizy składu wynika, że jest wartościowa i nie zawiera chemicznych konserwantów. Szukałam informacji i opinii o produktach tej firmy na forach, ale niestety nie znalazłam. Jeśli znacie tą markę, to proszę podzielcie się swoją wiedzą. Nadmienię, że jest sporo tańsza od Acany, dlatego zastanawiam się nad ewentualną zamianą.

Agusia (1 dzień temu)

Nasze psy jedzą w tej chwili Purizon (sucha) kaczka z jabłkiem :) Dosmaczana łyżeczką mokrej karmy Lukullus. Wcześniej z suchych - Simpsons, Markus-Mühle, Lukullus, Brit Care.

więcej tematów »