stat
Impreza już się odbyła

Kot w bibliotece (1 opinia)

Goście Specjalni - Kotek uratowany przez Fundację KOTangens* i jego opiekunowie opowiedzą m.in. o pracy wolontariuszy Fundacji, wirtualnej adopcji zwierząt, podpowiedzą jak mądrze i rozsądnie opiekować się kotami, a także wspólnie z dziećmi wykonają pamiątkowe kocie gadżety.

sie 19

czwartek, godz. 16:40

Sopot,
Wstęp wolny

15 lipca - 6 września 2021, godz. 17:30

Wstęp wolny
*Fundację KOTangens tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą na temat kotów. Działania KOTangensa koncentrują się wokół pomagania kotom wolnożyjącym, dokarmiania ich, sterylizacji i kastracji, leczenia i szukania domów dla zwierząt, które nie radzą sobie w miejskim środowisku.

Fundacja nie zatrudnia pracowników, nie przynosi dochodów, nie prowadzi żadnego schroniska, nie posiada własnego zaplecza lokalowego. Jej funkcjonowanie opiera się w głównej mierze na Domach Tymczasowych prowadzonych przez wolontariuszy związanych z KOTangensem, którzy poświęcają swój czas i środki, by bezinteresownie pomagać kotom.

Opinie (1)

  • Brak informacji o spotkaniu z Piotrem Ciszewskim i promocji książki „Dąbrowszczacy”

    Dlaczego Trójmiasto nie informuje o tym spotkaniu? Zaplnowane także na 1. marca, 18:00 (więc chyba zaraz po kocie).
    http://www.wbpg.org.pl/aktualnosc/spotkanie-autorskie-z-piotrem-ciszewskim

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Kupie yorka lub maltanczyka (10 postów)

Kupie jak wyzej za nieduze pieniadze. Nie potrzebuje rodowodu. asienkaj@wp.pl

(18 godzin temu)

O psy z dłuższym włosem i sierścią warto dbać korzystając z zabiegów pielęgnacyjnych w salonie Groomerskim. Dzięki temu wasz pupil będzie piękniej się prezentował i czuł się bardziej komfortowo dzięki prawidłowo wypielęgnowanej sierści bez kołtunów. Od siebie polecam salon https://studio4dogs.pl/

więcej tematów »