Impreza już się odbyła

Kot w bibliotece (1 opinia)

Goście Specjalni - Kotek uratowany przez Fundację KOTangens* i jego opiekunowie opowiedzą m.in. o pracy wolontariuszy Fundacji, wirtualnej adopcji zwierząt, podpowiedzą jak mądrze i rozsądnie opiekować się kotami, a także wspólnie z dziećmi wykonają pamiątkowe kocie gadżety.

cze 27

niedziela, godz. godz., 12:00

Gdańsk,
bilety 10 zł
sprzedaż on-line zakończona
*Fundację KOTangens tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą na temat kotów. Działania KOTangensa koncentrują się wokół pomagania kotom wolnożyjącym, dokarmiania ich, sterylizacji i kastracji, leczenia i szukania domów dla zwierząt, które nie radzą sobie w miejskim środowisku.

Fundacja nie zatrudnia pracowników, nie przynosi dochodów, nie prowadzi żadnego schroniska, nie posiada własnego zaplecza lokalowego. Jej funkcjonowanie opiera się w głównej mierze na Domach Tymczasowych prowadzonych przez wolontariuszy związanych z KOTangensem, którzy poświęcają swój czas i środki, by bezinteresownie pomagać kotom.

Opinie (1)

  • Brak informacji o spotkaniu z Piotrem Ciszewskim i promocji książki „Dąbrowszczacy”

    Dlaczego Trójmiasto nie informuje o tym spotkaniu? Zaplnowane także na 1. marca, 18:00 (więc chyba zaraz po kocie).
    http://www.wbpg.org.pl/aktualnosc/spotkanie-autorskie-z-piotrem-ciszewskim

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Sucha karma (21 postów)

Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą, do tej pory korzystałam z produktów Acana. Zastanawiam się nad zmianą na Mills Farm. Z opisu oraz analizy składu wynika, że jest wartościowa i nie zawiera chemicznych konserwantów. Szukałam informacji i opinii o produktach tej firmy na forach, ale niestety nie znalazłam. Jeśli znacie tą markę, to proszę podzielcie się swoją wiedzą. Nadmienię, że jest sporo tańsza od Acany, dlatego zastanawiam się nad ewentualną zamianą.

Judarska (3 tygodnie temu)

Kupuje karmę od http://zycienaobcasach.pl/odpowiednie-zywienie-psa/ bardzo dużo witamin.

więcej tematów »

Najczęściej czytane