Kotka znaleziona z taśmą na szyi. Aurelia szuka domu

Kotka musiała już długo chodzić z taśmą na szyi, bo rolka była bardzo mokra, a rana pod nią przeszła w fazę gojenia.
Kotka musiała już długo chodzić z taśmą na szyi, bo rolka była bardzo mokra, a rana pod nią przeszła w fazę gojenia. mat. Pomorska Fundacja Bracia Mniejsi

W cyklu "Adopcje zwierzaków" przedstawiamy podopiecznych schronisk, fundacji i domów tymczasowych w Trójmieście, którzy od miesięcy, a nawet lat, czekają na wymarzony dom. Może to ty odmienisz ich życie? Ostatnio pisaliśmy o dzielnym kocurku Ojku bez łapki, dziś szukamy domu dla kotki Aurelii.8 kwietnia br. pracownicy Pomorskiej Fundacji Bracia Mniejsi pojechali z interwencją do małej miejscowości, ze zgłoszenia internautki. Na miejscu zastali kotkę, około 2-3-letnią, z założoną na szyi rolką od taśmy... Był tam też jeden z jej kociaków.

- Tak rozpoczyna się historia kotki Aurelki, dla której szukamy domu - opowiada wolontariusz z Pomorskiej Fundacji Bracia Mniejsi. - Kotka musiała już długo chodzić z taśmą na szyi, bo rolka była bardzo mokra, a rana pod nią przeszła w fazę gojenia.
Od razu została zabrana do weterynarza i opatrzona. Na początku otrzymała imię Taśma, ale pracownicy Fundacji zmienili je na Aurelia, aby mogła zapomnieć o poprzednim życiu i dostać nową szansę.


Aurelia jest wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona przeciwko chorobom zakaźnym. Testy felv/fiv ma ujemne.

- Na początku była bardzo wycofana i broniła swojego synka, ale bardzo szybko oswoiła się i nabrała zaufania do ludzi. Musiała mieć już kiedyś dom, bo bardzo dobrze zna człowieka - mówi wolontariuszka. - Szukamy jej pełnego miłości mądrego domu, w którym będzie traktowana jak księżniczka.

Osoby zainteresowane adopcją Aurelki proszone są o kontakt z Pomorską Fundacją Bracia Mniejsi pod numerem telefonu 607 451 173.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (43)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

Wiadomości

Wydarzenia

Urodzinowa Wystawa Kotów 2021/ Galeria Metropolia
Urodzinowa Wystawa Kotów 2021/...
pokaz
paź 24
niedziela, g. 12:00
Gdańsk, Galeria Metropolia
Co robią pszczoły na dachu Urzędu Miasta Gdyni?
Co robią pszczoły na dachu Urzędu...
spotkanie
paź 29
piątek, g. 17:00
Gdynia, Urząd Miasta Gdyni
PupiLove Targi
PupiLove Targi
targi
lis 21
niedziela, g. 11:00 - 17:00
Gdańsk, Galeria Morena