Zwierzaki

stat

Koty na wypadzie IV (1 opinia)

UWAGA! Impreza już się odbyła
data:
15 kwietnia 2018 (niedziela)
godzina:
12:00
miejsce:

Molo Brzeźno  mapa

adres:
Gdańsk, Jantarowa 1
bilety:
wstęp wolny

Koty spacerujące dumnie na szelkach po plaży i nadmorskiej promenadzie? Wydaje się niemożliwe. A jednak! W niedzielę 15 kwietnia od godziny 12:00 do godziny 14:00 PROMYK Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Gdańsk i Wolontariusze - Schronisko Promyk zapraszają na IV edycję akcji "Koty na wypadzie", podczas której schroniskowe koty pokażą się na deptaku w Brzeźnie, w okolicach molo.W ramach akcji będzie można nie tylko pogłaskać schroniskowego mruczka i poznać zwyczaje kotów, ale także przejść krótki kurs spacerowania z kotami na szelkach i porozmawiać o wolontariacie w schronisku.

Niedzielne leniwe popołudnie warto zatem spędzić nad morzem z kocimi podopiecznymi schroniska i wspólnie z nimi powygrzewać grzbiety w słońcu. Wiosenna impreza schroniska to jeden ze sposobów na przekonanie niedowiarków, że kot także może być zwierzęciem społecznym, towarzyszącym człowiekowi w jego różnych aktywnościach. Nie tylko psy są najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Kot też może być świetnym kompanem rodziny. Gorąco zachęcamy do adopcji tych wspaniałych stworzeń, by jak najmniej było ich w schronisku!
Dodaj zdjęcie

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Czytaj także

zobacz więcej»

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Psy bez smyczy mam juz dość! (216 postów)

Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia abym nie musiała prosić właścicieli czworonogów aby założyli swoim psom smycze. A tłumaczenie, ze każdy pies moze ugryźć ale mój nie dosłownie doprowadza mnie do szału! Czy mam robić zdjęcia właścicielom i zgłaszać na policję? Co nie bedzie takie trudne bo ostatnio coraz więcej patroli jest na naszej dzielnicy

Ina (26 dni temu)

Tragedia z tymi psami bez smyczy i kagańca i to jeszcze duże rasy.. My notorycznie to spotykamy na spacerach w Parku Reagana...
Plac zabaw dla dzieci a psy duże latają bez smyczy i kagańca..dodatkowo sama mam malego psa i za kazdym razem muszę szybko brać go na ręce bo nie wiadomo co zrobi taki duzy. Nic tylko zgłaszać na policje.Może mandaty czegoś nauczą.

więcej tematów »