Zwierzaki

stat

Ktoś wyrzucił żółwia na śmietnik

W piątek funkcjonariusze Ekopatrolu Straży Miejskiej w Gdyni otrzymali zgłoszenie od mieszkańca okolic ulicy Orlicz-Dreszera zobacz na mapie Gdyni w Gdyni, którego uwagę zwrócił karton stojący przy śmietniku. W środku znajdował się sporej wielkości żółw.Mężczyznę zaniepokoiły dźwięki, które wydobywały się z pudła. Słusznie założył, że wewnątrz znajduje się zwierzę, co potwierdzili funkcjonariusze Straży Miejskiej.

- Funkcjonariusze na miejscu stwierdzili obecność dorosłej samicy żółwia żółtolicego. Gad został natychmiast przewieziony do lecznicy weterynaryjnej. Po przebadaniu okazało się, iż zwierzę jest na szczęście zdrowe. Strażnicy wzięli zwierzę i teraz szukają dla niego nowego domu - informuje Leonard Wawrzyniak, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Gdyni.
Nowy opiekun powinien być osobą odpowiedzialną, która ma doświadczenie z żółwiami i posiada odpowiednie warunki do utrzymania dość sporych rozmiarów gada.

Zainteresowani adopcją żółwia mogą dzwonić pod nr. tel. 661 600 582.

Opinie (82) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj także

zobacz więcej»

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Szczoteczka ultradźwiekowa Emmi-Pet (25 postów)

Ktoś ma? Używa u swojego psiaka? A może był gdzieś ze zwierzakiem na usunięciu kamienia nazębnego tą metodą? Jakieś opinie? (oglądałam kilkanaście filmików w Internecie)

psiara (3 tygodnie temu)

Dokladnie tak jest i żałujcie, że nie widzieliście tego "salonu" w blaszanym baraku o powierzchni kilku metrów kwadratowych!!!

więcej tematów »