Zwierzaki

stat

Kuba: niezwykły kot z "ludzkimi" oczami

Kłidicz jest kotem wyjątkowym. Potrzebuje doświadczonego opiekuna, który uszanuje jego potrzeby.
Kłidicz jest kotem wyjątkowym. Potrzebuje doświadczonego opiekuna, który uszanuje jego potrzeby. fot. Jacek Stańczak

W cyklu "Adopcje zwierzaków" przedstawiamy podopiecznych schronisk, fundacji i domów tymczasowych w Trójmieście, którzy od miesięcy, a nawet lat czekają na wymarzony dom. Może to ty odmienisz ich życie? Ostatnio pisaliśmy o malutkiej suczce Muszce, która została sama po tym, jak jej opiekun trafił do hospicjum, dziś historia kocura Kłidicza vel Kuby, który szuka doświadczonego opiekuna.Kłidicz jest kotem wyjątkowym.

- Jest mistrzem wokalnym wśród kotów - prezentuje najbardziej nietypowe miauknięcia wśród schroniskowych rezydentów. Równocześnie jest jak mała czarna 4-letnia beczułka, która chce, aby ktoś ją przygarnął i dał nowy dom. Kłidicz, gdy zobaczy znaną sobie osobę, wita się charakterystycznym miauczeniem i oczekuje natychmiastowej wizyty w swoim boksie - opowiada wolontariusz schroniska dla bezdomnych zwierząt Sopotkowo.

Kuba lubi być głaskany, jest wręcz nienasyconym pieszczochem, ale nie wolno dotykać jego brzucha. Najlepiej, aby trafił do domu, gdzie będzie jedynym kotem, gdyż próby łączenia go z kotką czy kocurem skończyły się niepowodzeniem.


- Kłidicz był już adoptowany, niestety wrócił do schroniska następnego dnia po tym, jak dotkliwie ugryzł opiekunkę w rękę. Wolontariusze, którzy spędzają z nim dużo czasu, nie zauważyli u niego zachowań agresywnych. Dlatego uważamy, że dla osoby znającej zachowania kotów i potrafiącej wyczuć nastrój byłby "przytulaśnym" kotem - mówi pracownik schroniska.
Przyjdź do schroniska - być może poznasz swojego ukochanego czworonożnego przyjaciela.

Jeśli chcesz podarować Kubie dom, skontaktuj się ze schroniskiem w Sopocie pod numerem telefonu - 58 551 24 57

Opinie (60) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj