stat

Kwesta na cele charytatywne dla zwierzaków

Witam serdecznie! 18 kwietnia w Gdańsku Oliwie odbędzie się zbiórka pieniędzy na Zwierzaki! Kwota zebrana na zbiórce przeznaczona będzie na Fundację "Koty Spod Bloku", Fundację "Ostoja", oraz na wsparcie projektu "Zielony Garaż".

Poza zbiórką odbędzie się mini Pchli Targ, oraz Licytacja różnych przedmiotów! W czasie COVID-19 wielu ludzi porzuca swoje zwierzaki na pastwę losu, nie bądź obojętny wspomóż nas! Otwórzcie swoje serca dla Zwierząt!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Pseudohodowla (271 postów)

Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady genetyczne. Właścicele produkuja psy, krzyżując psiaki jak popadnie....Nużyca, ciezkie alergie, wady wrodzone serdusza, psy dwupłciowe...mozna wymieniac dalej a psy potem sie tylko męczą, a my wlascieciele stajemy na glowie aby im pomoc....dla większosci z nas pies jest członkiem rodziny, ze zrobimy wszystko aby im pomoc. Specjalne karmy, drogie badania I leczenie...to cena jaka placimy ..

Ania (5 dni temu)

Ja kupiłam 12-mscy temu i sytuacja była podobna jak opisujesz. Niestety jest to pseudohodowla, bo chcąc zarejestrować psa w FCI usłyszałam "to niemożliwe". Mioty nie były zarejestrowane. Jest tam typowa masówka/ produkcja... U mnie Pai Marzena również nie chciała podać mi adresu, dostałam go dopiero w dzień przyjazdu po szczeniaka. Przez tydzień dzwoniła do mnie, zęby szybciej odebrała psa - niepokojące naleganie. Same odebranie psiaka było dość dziwne, bo nie pozwolili wejść mnie i mojemu narzeczonemu RAZEM podpisać umowę, tylko miałam wejść sama... Warunki dość dziwne...

Niewątpliwie jest to pseudohodowla. My czujemy się oszukani...

więcej tematów »

Najczęściej czytane