stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Mecz o psią krew: Komicy vs. Raperzy (4 opinie)

9 września o godzinie 14:30 na Stadionie Narodowym Rugby w Gdyni odbędzie się wielki charytatywny "Mecz o Psią Krew" w którym zmierzą się czołowi polscy stand-uperzy i raperzy a cały dochód z imprezy przeznaczony będzie na cele charytatywne. Jakie?

Relacja z imprezy

ARKA Gdynia - Ślęza Wrocław

paź 28

niedziela, godz. 15:00

bilety Wstęp wolny zł
bilety 10,5 zł


Fundacja Psia Krew prowadzona przez Adam Van Bendlera a zakupi, budy, koce, karmę oraz inne rzeczy niezbędne do przetrwania zimy w najbardziej potrzebujących schroniskach dla bezdomnych zwierząt w Polsce. Wyjściowo ma być ich 5 ale liczymy, że uda się pomóc większej liczbie placówek. Wszystko w rękach widzów na trybunach. Mamy nadzieję, że przybędziecie licznie, aby zobaczyć jak wasi ulubieni raperzy i komicy grają lub przewracają się o własne nogi w tym emocjonującym pojedynku!

W drużynie komików zagrają:
Abelard Giza, Rafał Pacześ, Łukasz Lotek Lodkowski, Kacper Ruciński, Karol Modzelewski Rafał Banaś, Adam Van Bendler, Michał Leja, Tomek Kołecki, Błażej Krajewski, Bartosz Zalewski, Jasiek Borkowski, Paweł Chałupka, Tomasz Boras Borkowski, Rafał Sumowski, Tomasz Kwiatkowski, Janusz Pietruszka, Piotr Zola Szulowski, Michał Kutek, Filip Puzyr, Szymon Szyms Kabaciński i inni.

Po stronie raperów wystąpią:
Dwa Sławy, Eldo, Białas, Solar, LANEK, Z.B.U.K.U, Małach & Rufuz, Tau, Gedziula, Odme, Sarius, Te-Tris, Emes Milligan, DJ SHOODEE, Basti, Letni, Chamski Podryw - oficjalny profil, Yurkosky, Kuba Stemplowski, SelektaStudio i inni.

Ile padnie bramek? Który z zawodników okaże się MVP meczu? Czy dojdzie do rzutów karnych? Tego dowiemy się tylko przybywając na stadion!

Patronami medialnymi są: Radio ESKA, Trojmiasto.pl, Prestiż Magazyn Trójmiejski

Głównym sponsorem meczu jest firma ZOO Karina - markety zoologiczne - największa sieć marketów zoologicznych w Północnej Polsce.

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie (4)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Czytaj także

zobacz więcej»

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Dobry weterynarz - gdzie w Gdańsku/Trójmieście? (30 postów)

Witam Poszukuję dobrego weterynarza na terenie Gdańska/Trójmiasta dla pieska z problemami żołądkowymi.

(18 dni temu)

Tylko nie Kieza - więcej poświęca czasu na wyklady niż leczenie zwierzaka. Pewnie tym wyrabia sobie markę miłego, co z tego kiedy za tym nie idzie profesjonalizm. Sam sobie wydaje rekomendacje!!! o czym to świadczy!! Zwierzeta to już mniej go ruszają.

więcej tematów »