stat
Impreza już się odbyła

Medytacja dla Zwierząt

Zapraszam na szczególny wieczór z praktyką uważności. Będzie to zimowa praktyka w intencji wszystkich zwierząt na świecie szczególnie tych w niebezpieczeństwie i tych w potrzebie ️
Dla Ciebie może być to okazja do praktyki w intencji Twoich bliskich przyjaciół, czy rodziny.
Grudniowy czas sprzyja dawaniu i braniu, rozwijaniu życzliwości i współczucia. Wykorzystajmy tę aurę i spotkajmy się na wspólnej medytacji.

paź 10-11

sobota - niedziela, godz. 11:00

Gdynia,
bilety 290 zł
ulgowy 270 zł
przedsprzedaż 250 zł
Jednak żeby dać coś innym, trzeba mieć to w nadmiarze, więc podczas praktyki będzie również sposobność, by zadbać o siebie.

Praktyki są świeckie i będą prowadzone, więc spotkanie jest dla wszystkich początkujących, osób po kursach mindfulness, lub z innym doświadczeniem medytacyjnym. Jeśli nie znasz jeszcze medytacji mindfulness, to może być właśnie dobry moment, by w tak szczególnym czasie ją poznać.

Ten wieczór może być okazją do tego, by zobaczyć, jak to jest pozwolić sobie odpuścić, odpocząć i głęboko zregenerować ciało i umysł. Nasza uwaga będzie nakierowana na wszystko, co dzieje się w tym właśnie momencie, bez osądzania i dążenia, by było inaczej, niż jest.

Co zauważają u siebie uczestnicy bezpośrednio po zajęciach?
- wyraźne uspokojenie umysłu i obniżenie napięcia w ciele,
- spadek poziomu lęku, niepokoju, poirytowania,
- uwolnienie się od natłoku natrętnych myśli i odzyskanie wewnętrznego spokoju,
- nawiązanie ze sobą bliskiej, życzliwej i współczującej relacji,
- lepsze samopoczucie i jakość snu,
- łatwiejszą akceptację trudnych doświadczeń,
- pogodniejsze nastawienie na nadchodzący weekend

Spotkanie odbędzie się w bezpiecznej i przytulnej przestrzeni Joga-Trojmiasto.pl Gdańsk, gdzie napijemy się herbaty, zajadając wegański piernik dyniowy

Podczas spotkania będzie odbywała się również zbiórka karmy dla wolnobytujących i czekających na adopcję kotów, którymi opiekuję się od wielu lat.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś pomóc im przeżyć zimę w zdrowiu, zachęcam Cię do przyniesienia wysokowartościowej karmy.

Razem z kotami będę za ten gest bardzo wdzięczna ️️️

MIEJSCE:
Joga Trójmiasto
De Gaulle'a 14/1
Gdańsk - Wrzeszcz

NA ZAJĘCIA OBOWIĄZUJĄ ZAPISY:
Agata: 500 292 811
kontakt@tuite.pl

Opłata: 35 zł.
Całkowity koszt ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na leczenie i sterylizację bezdomnych zwierząt.

Będzie mi miło usiąść z Tobą do praktyki z tą szczególną intencją ️

Agata Baranow - w 2012 roku ukończyła kurs Mindfulness Based Stress Reduction (MBSR) prowadzony przez Zenona Kruczyńskiego w Instytucie Psychoimmunologii w Gdyni. Prowadzi 8-tygodniowy program Mindfulness Based Living Course (MBLC) Życie w uważności, powstały z prac badawczo-naukowych Brytyjskiego Stowarzyszenia Mindfulness pod przewodnictwem prof. Rob Nairna, warsztaty i otwarte praktyki. Certyfikat gotowości do nauczania otrzymała od Mindfulness Association, gdzie superwizuje swoją pracę. Od 4 lat współpracuje z Kołem Naukowym Mindfulness na SWPS w Sopocie. Aktualnie w trakcie Certyfikowanego Kursu Compassion (Współczucia) organizowanego przez Mindfulness Association. Praktykę własną rozwija pod okiem nauczycieli świeckich i buddyjskich, regularnie uczestnicząc w odosobnieniach. Założycielka Tuite. Uważność i Współczucie. Medytacja oraz praktyka uważności miały znaczący wpływ na to, że po 10 latach pracy w korporacji podjęła decyzję o zmianie.

Fascynuje ją wpływ lasu na psychikę ludzką i sposób odbudowywania pierwotnych więzi z naturą. Od wielu lat zaprzyjaźniona również z muzyką i jogą.

Od 15 lat aktywnie działa w obronie praw zwierząt.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij