• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Mistrzostwa Pomorza w skokach przez przeszkody (1 opinia)

Sezon halowy na Hipodromie zbliża się wielkimi krokami, tymczasem organizatorzy przygotowali atrakcję specjalną na pożegnanie lata. W dniach 23 - 25 września rozegrane zostaną ostatnie w tym roku zawody otwarte, będą to Mistrzostwa Pomorza w skokach przez przeszkody.

Zawody na Hipodromie mają swój niepowtarzalny charakter. Piękne otoczenie zabytkowego toru wyścigów konnych, urokliwy teren zielony i historia, która stoi za tym miejscem - to składowe sukcesu Hipodromu. Dlatego serdecznie zapraszamy Mieszkańców Sopotu oraz Gości naszego miasta do odwiedzenia nas w ostatni weekend września. Wstęp na zawody jest bezpłatny.

W piątek i sobotę rozegrane zostaną półfinały, natomiast na konkursy finałowe we wszystkich klasach zapraszamy w niedzielę. Swój udział w Mistrzostwach zapowiedziało blisko 200 par.

Oprócz możliwości pooglądania zawodów hippicznych i spaceru po pięknym terenie Hipodromu, na widzów czekać będą restauracja, food trucki i stoiska ze sprzętem jeździeckim.

Szczegółowy program godzinowy dostępny na stronie www.zawodykonne.com

Opinie (1)

  • Super

    Imprezy na hali na hipodromie są ok, ale na powietrzu to jednak zupełnie inny klimat. Nawet jak pogoda nie bardzo, to my przychodzimy.

    • 3 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Forum zwierzęta - ciekawy temat

nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? (188 postów)

Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który postępuję w straszliwym tempie. Od kilkunastu dni codziennie jest gorzej - pies stopniowo traci siły. Od kilku dni nie jest już w stanie stanąć na nogach, tylko leży w jednym miejscu i ewentualnie próbuje się czołgać, ale na to też nie ma siły. Nie wiem co robić - znajomy weterynarz stwierdził, że uśpienie psa jest dla niego wielkim stresem i nie jest to takie proste (trzeba znaleźć żyłę, a to stary pies i trudno to zrobić), że lepiej pozwolić mu odejść w spokoju. Teraz część rodziny nie chce go uśpić z tego powodu. A ja nie mogę patrzeć jak tak leży całymi dniami pod domem i pewnie bardzo cierpi. Dodam, że to pies wielkiej rasy i za bardzo nie ma możliwości go gdzieś przenieść itp. Co najlepiej zrobić w tej sytuacji?

(3 dni temu)

Jeśli zwierzę cierpi i nie da się go efektywnie wyleczyć (poprzez efektywnie - znana przyczyna i operacja, która skutecznie wyeliminuje przyczynę, a nie pół-środki) to moralnie słuszne jest uśpienie zwierzęcia.

Radzę wystrzegać się weterynarzy, którzy korzystając z naszego bólu będą przedłużać życie zwierzaka (a to można robić dosyć długo) kosztem jego cierpienia, naszego cierpienia i co najważniejsze naszych pieniędzy.

Najgorsze mendy potrafią jeszcze wjeżdzać na psychikę właścicieli. Jak to, pani/pan mu nie pomoże, a tutaj mamy terapię, która może coś zrobi, ale nie możemy być pewni bo nie znamy przyczyny, koszt 5tys zł no ale jeszcze szpital i tam dodatkowe 2 tys" Kij im w oko.

Pamiętajcie, że każde zwierzątko kiedyś umrze. Naszym obowiązkiem jest nie przedłużanie jego cierpienia.

więcej tematów »