Morusek: oddany do schroniska, szuka ostatniego domu

Szukamy domu dla Morusa na zawsze - cierpliwego, lubiącego spacery i chcącego podzielić się ciepłem.
Szukamy domu dla Morusa na zawsze - cierpliwego, lubiącego spacery i chcącego podzielić się ciepłem. mat. schronisko Ciapkowo

W cyklu "Adopcje zwierzaków" przedstawiamy podopiecznych schronisk, fundacji i domów tymczasowych w Trójmieście, którzy od miesięcy, a nawet lat, czekają na wymarzony dom. Może to ty odmienisz ich życie? Ostatnio pisaliśmy o kocurku Szarym, zabranym z działek, na których krzywdzono koty, dziś szukamy domu dla "dojrzałego" Moruska.Morus trafił do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Gdyni Ciapkowo wiosną. Został oddany przez osobę, która nie mogła zajmować się już starszym psem.

Morusek (nr ref. 206/21) jest średniej wielkości 13-letnim staruszkiem, jednak wbrew metryce jest pełnym energii psiakiem, wesołym, towarzyskim i kontaktowym.

- Przybiega się przywitać, zawsze gotowy do spaceru, ma pozytywny stosunek do innych psów, świetnie dogaduje się ze swoimi towarzyszami "niedoli" - mówi wolontariuszka Ciapkowa.
Jest pieszczochem. Uwielbia głaskanie, radośnie dopomina się o każdą uwagę ze strony człowieka. Szukamy domu, który rozpieści go w tej jesieni życia i pozwoli zaznać jeszcze miłości.


Morusek jest zdrowy, nie ma żadnych stwierdzonych chorób, ale wymaga suplementacji i kontroli weterynaryjnych jak każdy starszy pies. Jest wykastrowany, zaszczepiony, zaczipowany, odrobaczony, gotowy na nowy, ostatni już dom. Szukamy domu na zawsze - cierpliwego, lubiącego spacery i chcącego podzielić się ciepłem.


Osoby zainteresowane adopcją Moruska proszone są o kontakt ze schroniskiem Ciapkowo w Gdyni pod numerem telefonu 58 622 25 52 lub adresem e-mail: schronisko@ciapkowo.pl.

Schronisko zastrzega sobie prawo do wyboru nowego domu. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (34)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

Wydarzenia

Zwierzęta Też Chcą Mieć Święta!!
Zwierzęta Też Chcą Mieć Święta!!
imprezy i akcje charytatywne
gru 4
sobota, g. 11:00 - 15:00
Gdynia, Ciapkowo - schronisko

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Pseudohodowla (326 postów)

Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady genetyczne. Właścicele produkuja psy, krzyżując psiaki jak popadnie....Nużyca, ciezkie alergie, wady wrodzone serdusza, psy dwupłciowe...mozna wymieniac dalej a psy potem sie tylko męczą, a my wlascieciele stajemy na glowie aby im pomoc....dla większosci z nas pies jest członkiem rodziny, ze zrobimy wszystko aby im pomoc. Specjalne karmy, drogie badania I leczenie...to cena jaka placimy ..

Izabela_do_wiezienia (1 tydzień temu)

Z tego mi wiadomo /zaslyszane/ to Izabelka nadal handluje psami, tylko nie pod swoimi danymi i nie u siebie. Na etapie zbierania dowodow przez jedna z kancelarii bylo juz wiadomo, ze ma kilka zaprzyjaznionych miejscowek, jednakze jakos w mediach nikt o tym nie mowil, po schwytaniu Izabelki. Widac, ze reka reke myje i proceder trwa nadal. Pomijam juz watek, ze gdy przedsiebiorca pomyli sie w deklaracji podatkowej to KAS wjezdza na sygnale i sledztwo za sledztwem 5 lat do tylu. A tutaj Izabelka robi sobie biznesik z lesnymi dziadkami z Poznania = czytaj weterynarze, ktorzy juz sa niemalzej po drugiej stronie swiata, handel na masowa skale, udowodnione tysiace sprzedanych psow w ostatnich latach i co? I nic. Urzad Skarbowy? niezainteresowany! Policja? kolezenstwo albo zwiazane rece. Prokurator? ktokolwiek widzial, ktokowiek wie. Animals? odpalili sie dopiero po kilku latach, moze cos sie zmienilo w Bojanie we wladzach? ze mimo zgloszen nic z tym tyle lat nie robili? ale o czym my mowimy, skoro w niedalekiej Koscierzynie, emerytowany policjant, zrobilem sobie biznesik i katownie w ramach schroniska dla zwierzat.... Dramat goni dramat.