Morusek: oddany do schroniska, szuka ostatniego domu

Szukamy domu dla Morusa na zawsze - cierpliwego, lubiącego spacery i chcącego podzielić się ciepłem.
Szukamy domu dla Morusa na zawsze - cierpliwego, lubiącego spacery i chcącego podzielić się ciepłem. mat. schronisko Ciapkowo

W cyklu "Adopcje zwierzaków" przedstawiamy podopiecznych schronisk, fundacji i domów tymczasowych w Trójmieście, którzy od miesięcy, a nawet lat, czekają na wymarzony dom. Może to ty odmienisz ich życie? Ostatnio pisaliśmy o kocurku Szarym, zabranym z działek, na których krzywdzono koty, dziś szukamy domu dla "dojrzałego" Moruska.Morus trafił do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Gdyni Ciapkowo wiosną. Został oddany przez osobę, która nie mogła zajmować się już starszym psem.

Morusek (nr ref. 206/21) jest średniej wielkości 13-letnim staruszkiem, jednak wbrew metryce jest pełnym energii psiakiem, wesołym, towarzyskim i kontaktowym.

- Przybiega się przywitać, zawsze gotowy do spaceru, ma pozytywny stosunek do innych psów, świetnie dogaduje się ze swoimi towarzyszami "niedoli" - mówi wolontariuszka Ciapkowa.
Jest pieszczochem. Uwielbia głaskanie, radośnie dopomina się o każdą uwagę ze strony człowieka. Szukamy domu, który rozpieści go w tej jesieni życia i pozwoli zaznać jeszcze miłości.


Morusek jest zdrowy, nie ma żadnych stwierdzonych chorób, ale wymaga suplementacji i kontroli weterynaryjnych jak każdy starszy pies. Jest wykastrowany, zaszczepiony, zaczipowany, odrobaczony, gotowy na nowy, ostatni już dom. Szukamy domu na zawsze - cierpliwego, lubiącego spacery i chcącego podzielić się ciepłem.


Osoby zainteresowane adopcją Moruska proszone są o kontakt ze schroniskiem Ciapkowo w Gdyni pod numerem telefonu 58 622 25 52 lub adresem e-mail: schronisko@ciapkowo.pl.

Schronisko zastrzega sobie prawo do wyboru nowego domu. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (30)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

Wydarzenia

Aukcja Charytatywna im. psa Czestera
Aukcja Charytatywna im. psa Czestera
imprezy i akcje charytatywne
wrz 26
niedziela, g. 17:00
Sopot, Klub Atelier
Zawody Latających Psów
Zawody Latających Psów
pokaz
paź 2-3
sobota - niedziela
Gdynia, Park Kolibki w Orłowie
PupiLove Targi
PupiLove Targi
targi
lis 21
niedziela, g. 11:00 - 17:00
Gdańsk, Galeria Morena