Zwierzaki

stat

Motylek ze skazą na oku szuka swojego domu

Przebyta w przeszłości choroba pozostawiła u Motylka ślad na prawym oku. Poza efektem wizualnym stan oka nie wpływa negatywnie na codzienne jego funkcjonowanie, mimo to ma trudności ze znalezieniem opiekuna, który zaakceptuje jego wygląd.
Przebyta w przeszłości choroba pozostawiła u Motylka ślad na prawym oku. Poza efektem wizualnym stan oka nie wpływa negatywnie na codzienne jego funkcjonowanie, mimo to ma trudności ze znalezieniem opiekuna, który zaakceptuje jego wygląd. fot. Flash & Fetch Photography

W cyklu "Adopcje zwierzaków" przedstawiamy podopiecznych schronisk, fundacji i domów tymczasowych w Trójmieście, którzy od miesięcy, a nawet lat, czekają na wymarzony dom. Może to ty odmienisz ich życie? Ostatnio pisaliśmy o Nuli, która po powrocie do schroniska podupadła na zdrowiu. Dziś historia kocurka Motylka, który, pomimo młodego wieku, ma problem ze znalezieniem swojego domu.Motylek jest młodym, około dwuletnim kocurkiem. Początkowo, gdy trafił do schroniska dla bezdomnych zwierząt Ciapkowo, był mocno wycofanym kotem. Z biegiem czasu oswoił się i teraz z wdzięcznością przyjmuje pieszczoty z ręki człowieka.

- Motylek jest kotkiem wyjątkowym, ale niestety jego wyjątkowość nie pomaga mu w znalezieniu nowego opiekuna. Przebyta w przeszłości choroba pozostawiła u niego ślad na prawym oku. Poza efektem wizualnym stan oka nie wpływa negatywnie na codzienne życie Motylka - mówi pracownik schroniska.

Motylek to przemiły i spokojny kocurek, któremu nie przeszkadza obecność innych kotów w otoczeniu, może więc przebywać w domu z innymi kotami. Do szczęścia potrzeba mu tylko człowieka, który zaakceptuje jego wyjątkowy wygląd.

- Przyjdź i poznaj Motylka, przekonaj się, jakim sympatycznym kotem jest. Podaruj mu dom! - zachęcają wolontariusze Ciapkowa.
Osoby zainteresowane adopcją Motylka proszone są o kontakt ze schroniskiem Ciapkowo w Gdyni pod numerem telefonu 58 622 25 52 lub adresem mailowym schronisko@ciapkowo.pl.

Schronisko zastrzega sobie prawo do wyboru nowego domu. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Opinie (51) 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj