• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Nieśmiały Pacio odebrany interwencyjnie. Szukamy domu

Agnieszka Majewska
10 lipca 2021 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (39)
Szukamy dla Pacia domu spokojnego, cierpliwego, takiego, który pozwoli mu się otworzyć i zaufać w jego tempie. Najlepiej, gdyby zamieszkał z drugim psiakiem, jednak nie jest to wymogiem adopcji. Szukamy dla Pacia domu spokojnego, cierpliwego, takiego, który pozwoli mu się otworzyć i zaufać w jego tempie. Najlepiej, gdyby zamieszkał z drugim psiakiem, jednak nie jest to wymogiem adopcji.

W cyklu "Adopcje zwierzaków" przedstawiamy podopiecznych schronisk, fundacji i domów tymczasowych w Trójmieście, którzy od miesięcy, a nawet lat czekają na wymarzony dom. Może to ty odmienisz ich życie? Ostatnio pisaliśmy o Tofiku, który mimo choroby wciąż ma nadzieję na swój nowy dom. Dziś szukamy kochającego i cierpliwego domu dla psiaka Pacia.Pacio do schroniska trafił w wyniku dużej interwencji OTOZ Animals wraz z innymi psami. Aktualnie w sprawie ich właściciela toczy się postępowanie karne, obecnie szukamy dla psiaka domu tymczasowego, który po zakończonym procesie będzie mógł stać się domem stałym.

Niewielkich rozmiarów 3-letni Pacio o wielkim sercu czeka na dom w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt Ciapkowo.

- Pacio jest psem bardzo ostrożnym, nieufnym, wielu rzeczy się boi, ale do znanych mu osób jest ufny i towarzyski, ładnie się wita, dopominając o pieszczoty, jednak potrzebuje czasu, aby się otworzyć - opowiada pracownik schroniska.
Pacio akceptuje obecność innych psiaków. W schroniskowym boksie mieszka z dwoma psimi kolegami i koleżanką, nie dochodzi między nimi do konfliktów, inne psiaki wręcz dodają mu odwagi.

  • Szukamy dla Pacia domu spokojnego, cierpliwego, takiego, który pozwoli mu się otworzyć i zaufać w jego tempie. Najlepiej, gdyby zamieszkał z drugim psiakiem, jednak nie jest to wymogiem adopcji.
  • Szukamy dla Pacia domu spokojnego, cierpliwego, takiego, który pozwoli mu się otworzyć i zaufać w jego tempie. Najlepiej, gdyby zamieszkał z drugim psiakiem, jednak nie jest to wymogiem adopcji.


Szukamy dla Pacia domu spokojnego, cierpliwego, takiego, który pozwoli mu się otworzyć i zaufać w jego tempie. Najlepiej, gdyby zamieszkał z drugim psiakiem, jednak nie jest to wymogiem adopcji. Nie wiemy, jaki ma stosunek do dzieci, ale biorąc pod uwagę jego lęki, nie polecamy do domu, w którym są małe dzieci.

Pacio jest zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony, wykastrowany, zaczipowany. Nie wykazuje żadnych problemów zdrowotnych. To piękny, młody, zdrowy pies, który potrzebuje do szczęścia tylko swojego człowieka.

Osoby zainteresowane adopcją Pacia proszone są o kontakt ze schroniskiem Ciapkowo w Gdyni pod numerem telefonu 58 622 25 52 lub adresem e-mail: schronisko@ciapkowo.pl.

Schronisko zastrzega sobie prawo do wyboru nowego domu. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Miejsca

Opinie wybrane


wszystkie opinie (39)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Wyścigi konne Sopot 2022

zawody / wyścigi

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

pokaz

Wyścigi konne Sopot 2022

zawody / wyścigi

III Sopocki Pokaz Koni Arabskich

pokaz, zawody / wyścigi