Zwierzaki

stat

Nowa psia stacja na plaży w Brzeźnie

Tuba może być nie lada atrakcją dla psów.
Tuba może być nie lada atrakcją dla psów. fot. Kąpieliska Morskie Gdańsk

Specjalna tuba, poręcze, schodki i słupki. Gdańsk jako pierwsze miasto w Polsce zyskał psią stację ufundowaną przez markę Purina Dog Chow. Stacja została zakupiona w wyniku wygranego konkursu, do którego zgłosił się mieszkaniec Gdańska.
Aktualizacja 19.11.2018 Ze względu na zapowiadane sztormy na morzu, psia stacja została rozebrana i powróci na swoje miejsce wiosną 2019 r.Czy ze swoim pupilem korzystacie z psich wybiegów?

nie

25%

raczej nie, może raz, ale psu nie przypadło to do gustu

10%

raczej tak, chociaż muszę dojeżdżać dość daleko

36%

tak, korzystamy regularnie

29%
Podczas wakacji marka Purina zorganizowała ogólnopolski konkurs, w którym można było wygrać plecaki, worki z karmą, bony do sklepów zoologicznych oraz jedną z sześciu psich stacji.

Jeden z mieszkańców Gdańska rozwiązał quiz konkursowy i wygrał psią stację. Dzięki niemu na plaży w Brzeźnie psy mogą korzystać z tunelu, równoważni, płotków i obręczy do skoków.

Nowa psia stacja funkcjonuje na plaży w Brzeźnie na prawo od wejścia nr 34 zobacz na mapie Gdańska, dokładnie tu, gdzie od kilku lat mieści się wybieg dla psów o pow. 2 tys. m kw. Warto dodać, że na wybiegu znajduje się również ławka oraz pojemnik na nieczystości.

W psiej stacji pojawiły się także specjalne barierki do przeskoków.
W psiej stacji pojawiły się także specjalne barierki do przeskoków. fot. Kąpieliska Morskie Gdańsk
Zakaz wprowadzania zwierząt na plaże w Gdańsku funkcjonuje wyłącznie w sezonie letnim i dotyczy jedynie obszaru kąpielisk.

Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (112)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj także

zobacz więcej»

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Pseudohodowla (66 postów)

Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady genetyczne. Właścicele produkuja psy, krzyżując psiaki jak popadnie....Nużyca, ciezkie alergie, wady wrodzone serdusza, psy dwupłciowe...mozna wymieniac dalej a psy potem sie tylko męczą, a my wlascieciele stajemy na glowie aby im pomoc....dla większosci z nas pies jest członkiem rodziny, ze zrobimy wszystko aby im pomoc. Specjalne karmy, drogie badania I leczenie...to cena jaka placimy ..

AgusiaGda (2 dni temu)

Re: Pseudohodowla

Rodzino alergików - pamiętaj, że nie tylko sierść psa uczula. Również naskórek, ślina itp.
Do tego - z pseudo masz psa w typie rasy, nie wiadomo z jakimi przodkami, czy faktycznie rasowymi(czyli udokumentowane minimum 4 pokolenia do tyłu).
Jak będziesz szukać po taniości, z "domowej hodowli", "nie na wystawy" albo z "metryczką" to w dalszym ciągu możesz mieć problem z alergią na psiaka...

Dobra hodowla ZKwP - pogadaj jak jest, zwykle zgadzają się na wizyty przed podjęciem decyzji, aby sprawdzić czy nie ma reakcji alergicznej.

więcej tematów »