stat
Impreza już się odbyła

Promykowe podróże - obchody Dnia Kundelka

Pod koniec października obchodzony jest Dzień Kundelka. Z tej okazji w sobotę, 26 października, schronisko Promyk zaprasza wszystkich chętnych do Otomina na leśny spacer z udziałem schroniskowych czworonogów, w ramach cyklicznej akcji Promykowe podróże - małe i duże II.

5 grudnia 2020 - 2 lutego 2021, godz. 16:00 - 23:00

Gdańsk Sopot Gdynia
Wstęp wolny
Spacer rozpocznie się około godz. 11.30 na parkingu przy ul. Słonecznej. Trasy będą prowadziły przez las lub wzdłuż jeziora. Wycieczka zakończy się na leśnej polanie, gdzie pracownicy schroniska Promyk powitają przybyłych poczęstunkiem.

Podopieczni achroniska wraz z pracownikami i wolontariuszami dotrą na miejsce, tak jak w latach ubiegłych, miejskim autobusem specjalnie udostępnionym przez Gdańskie Autonusy i Tramwaje.

Ten sobotni wypad do lasu to nie tylko szansa na rozprostowanie psich i kocich łap, rozciągnięcie mięśni czy eksplorację nowych zapachów. Wszyscy mają nadzieję, że być może w takiej scenerii ktoś z odwiedzających wypatrzy sobie przyjaciela na całe życie. Można przyjść także ze swoim czworonogiem. A kto nie ma, będzie asystował schroniskowym psiakom prowadzonym przez wolontariuszy i pracowników.

W gdańskim schronisku obecnie czeka na nowe domy około 130 psiaków i 70 kotów. Zachęcamy do odpowiedzialnych adopcji, zwłaszcza teraz kiedy powoli zaczynają nadchodzić jesienno - zimowe chłody.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

  • 21lutego
    Targi PupiLove Gdańsk, Franciszka Schuberta 102A Galeria Morena
+ dodaj

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Piesek z nadwagą (7 postów)

Dzień dobry, Mam pieska ze schroniska (podobny do jamnika) który ma 5 lat, borykamy się jednak z pewnym problemem. Borysek jest dość gruby, staramy się aktywizować go fizycznie zabawami na spacerach i w domu ale to nie przynosi skutków. Karmimy karmą bezzbożową. Czy ktoś da rade coś zaproponować ? Dziękuję :))

Pies Horacy (3 tygodnie temu)

Proszę pieska zabrać do dietetyka w DogMed.

więcej tematów »

Najczęściej czytane