stat
Impreza już się odbyła

Promykowe podróże - obchody Dnia Kundelka

  • sobota, 26 października,
    godz. 11:30 - 14:00
  • Otomin, parking, ul. Słoneczna
    Organizator: Schronisko Promyk
  • wstęp wolny

Pod koniec października obchodzony jest Dzień Kundelka. Z tej okazji w sobotę, 26 października, schronisko Promyk zaprasza wszystkich chętnych do Otomina na leśny spacer z udziałem schroniskowych czworonogów, w ramach cyklicznej akcji Promykowe podróże - małe i duże II.

Spacer rozpocznie się około godz. 11.30 na parkingu przy ul. Słonecznej. Trasy będą prowadziły przez las lub wzdłuż jeziora. Wycieczka zakończy się na leśnej polanie, gdzie pracownicy schroniska Promyk powitają przybyłych poczęstunkiem.

Podopieczni achroniska wraz z pracownikami i wolontariuszami dotrą na miejsce, tak jak w latach ubiegłych, miejskim autobusem specjalnie udostępnionym przez Gdańskie Autonusy i Tramwaje.

Ten sobotni wypad do lasu to nie tylko szansa na rozprostowanie psich i kocich łap, rozciągnięcie mięśni czy eksplorację nowych zapachów. Wszyscy mają nadzieję, że być może w takiej scenerii ktoś z odwiedzających wypatrzy sobie przyjaciela na całe życie. Można przyjść także ze swoim czworonogiem. A kto nie ma, będzie asystował schroniskowym psiakom prowadzonym przez wolontariuszy i pracowników.

W gdańskim schronisku obecnie czeka na nowe domy około 130 psiaków i 70 kotów. Zachęcamy do odpowiedzialnych adopcji, zwłaszcza teraz kiedy powoli zaczynają nadchodzić jesienno - zimowe chłody.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj