• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Prototypy 4 Ciapkowo: Live Act & Analog Jam

W zeszłym roku na święta przygotowaliśmy pierwszy charytatywny jam analogowy pod banderą Prototypów. Dostaliśmy tyle pozytywnego feedbacku, że postanowiliśmy powtórzyć akcję i tym razem dać jeszcze więcej dobra na koniec roku!

Razem z ekipą Trójmiejskich muzyków elektronicznych i kolektywów producenckich przygotowaliśmy coś specjalnego dla naszych przyjaciół zwierzaków! Przy okazji tej edycji organizujemy zbiórkę dla schroniska OTOZ Animals - Schronisko "Ciapkowo" w Gdyni.

Wybierając się na nasze technokolędowanie weźcie pod pachę karmę dla psiaka lub kociaka a my zawieziemy Wasze dary do schroniska. Będzie też puszka na wpłaty gotówkowe i ten jeden raz w roku wejście na imprezę będzie warunkowane zrzutą na schronisko (min 5 zł). Zróbmy czworonożnym przyjaciołom prezent od undergroundowej społeczności Trójmiasta, bo open decks to nie tylko otwarte decki także otwarte serca.

Podobnie jak rok temu, zadbamy nie tylko o zwierzaki ale także o Was, szykujemy naprawdę wyjątkowy jam live actów w formule jam session i showcase. Każdy z uczestników będzie prezentował swoje produkcje solo ale nie zabraknie też klasycznego jam session w którym połączą swoje siły w jeden kosmiczny wehikuł industrialnych dźwięków. Będzie na pewno okazja by wytupać świąteczne pierogi

W ramach tej szczególnej edycji mamy też dla Was kilka niespodzianek więc obserwujcie aktualności - będziemy dodawać info na bieżąco.
Naszą akcję wspierają oficjalnie
Technowpierdol
Zajawa Tattoo Gdańsk
Ersatz
Hideout7
SSVG

Scena Barowa // LINE UP:

Jaśnie Halo
KalaFonia
Nightwarrior
Pan Adam
Brainmassage
Basement Source
Peyote Meyer
SchwarzLaut


https://www.mixcloud.com/Prototypy/
https://www.facebook.com/Prototypy.Protokultura/

START: 21:00
ZA ILE: min 5 zł (zrzutą na schronisko)
GDZIE: Protokultura

Widzimy się na Stoczni!

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    5 zł
min 5 zł (zrzuta na schronisko)

Opinie

Agnieszka Majewska

Redaktor serwisu

Agnieszka Majewska

a.majewska@trojmiasto.pl

Wydarzenia

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Gdzie kupić tanią i dość dobrą karmę dla kotów? (50 postów)

Od nieodpowiedzialnego właściciela odebrałam 3 małe koty. Maluchy są zabawne i słodkie. Szkoda jest mi je oddać. Już się przyzwyczaiłam i zostaną prawdopodobnie u nas. Chciałabym je podkarmić. dlatego też szukam karmy. gdzie znajdę jakaś tańsza, ale w miarę dobrą, na co mam zwracać uwagę? Maluchy mogą pic zwykłe mleko?

Mariola (10 godzin temu)

josera ma karmy odpowiednie i dla maluchow i dla starszych kotkow

Najczęściej czytane