stat
Impreza już się odbyła

Przyjdź z psem na plażę - spotkanie organizacyjne

Gdańska Sekcja Psów Ratowniczych zaprasza na kolejną edycję projektu "Przyjdź z psem na plażę". W tym roku przygotowaliśmy dla was małe zmiany, a mianowicie czekają na was trzy poziomy szkolenia, zaliczane kolejno dają awans na wyższy poziom. Na was i waszych czworonożnych przyjaciół czekają również niespodzianki. Na spotkanie organizacyjne zapraszamy bez psiaków.

Zajęcia tegorocznej edycji poprowadzą:
Antonina Żółtowska - członek Gdańskiej Sekcji Psów Ratowniczych od 2018r, przewodnik psa o imieniu Piorun. Uczestniczka wielu imprez o charakterze dogtrekking'u. W bieżącym roku uczestniczyła wraz z Piorunem w Hard Dog Race w Bełchatowie a także w Run Hau- Charytatywny canicross dla Sopotkowa.

W bieżącym roku wzięła udział w IV Międzynarodowych Zawodach Psów Ratowniczych o Puchar Grn. Śląska w Katowicach zajmując 4 miejsce w klasie otwartej kategoria psy dorosłe. Absolwentka Pre-Kursu trenerskiego Pro-Canine - człowiek dla psa. Od lutego 2020 - Kursantka kursu instruktorskiego treningu zintegrowanego, Pro-Canine - człowiek dla psa.
Brała udział w szkoleniu:
Pies, bodziec i autokontrola organizowanym przez Bavaria Team oraz w webinarze, clear communication in training, František Šusta, PhD

Radek Ptasiński - kierownik Gdańskiej Sekcji Psów Ratowniczych, przewodnik Diver'a - psa towarzyszącego oraz certyfikowanego psa ratownika - wielokrotnego Mistrza i Vice Mistrza Polski Psów Ratowniczych i Pracujących w Wodzie. Instruktor projektu Przyjdź z Psem na Plażę oraz warsztatów i obozów pracy wodnej. Członek komisji egzaminacyjnej egzaminu dla psów ratowniczych wraz z przewodnikami zgodnego z Rozporządzeniem MSW z 2 lipca 2012 r. w sprawie szkoleń w ratownictwie wodnym (Dz.U. poz. 747).
Autor artykułów o pracy wodnej psów. Pasjonat taktyki działań ratowniczych z zakresu ratownictwa wodnego z udziałem psa. Zarówno w stosunku do psów jak i ludzi - wymagający i ceniący regularną pracę. Zwraca dużą uwagę na szczegóły.

Iwona Pankau - członek Gdańskiej Sekcji Psów Ratowniczych od 2017r, przewodnik białego owczarka szwajcarskiego o imieniu Kajo.
Uczestniczka wielu szkoleń i webinar ów o psiej tematyce, głównie z zakresu komunikacji, motywacji oraz podstaw obedience. Absolwentka kursu behawiorystyka psa oraz certyfikowany instruktor dogoterapii. Od 2017r instruktor zajęć projektu"Przyjdź z psem na plażę " Pasjonatka pracy wodnej oraz pomysłodawca zajęć "Aktywnie z psem na SUPie"

Iwona wraz z Kajem bierze czynny udział w zawodach rally-o.
Klasa Puppy - 05.2017r. Gdańsk, m-ce 2
09.2017r. Gdańsk, m-ce 3
Klasa 1 - 04.2018r. Gdańsk, m-ce 4
05.2018r. Olsztyn, m-ce 1
09.2019r. Swarzewo, m-ce 2
Kajo to certyfikowany pies terapeuta oraz certyfikowany pies ratownik. Zdobywca tytułu Mistrza Polski na XII Mistrzostwach Psów Ratowniczych i Pracujących w Wodzie a także 1 miejsca na IV Międzynarodowych Zawodach Psów Ratowniczych o Puchar Górnego Śląska.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij