stat
Impreza już się odbyła

Psiury i Kocury Fest vol. I

Zwierzęta z PROMYK Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Gdańsk ogarnęły nam elegancki feścik. Za kratami lekko nie jest, więc Psiury i Kocury wpadły na taki oto pomysł - załatwią wszystko to, co dobre dusze lubią najbardziej, przejmą najlepszą miejscówę w Gdańsku - Stacja Orunia, a nam pozostawią tylko przyjść, wydawać piniądze i obcować ze sztuką przy dobrej, ostrej muzie. No i po prostu dobrze się bawić, bo co byście nie zrobili, to i tak tego dnia wspieracie Schron! Futrzaste mądre są, że tak to obmyśliły.

Serce dla amazonki - akcja charytatywna

lis 21

środa, godz. 17:00

Gdańsk, ul. Słowackiego 19
Wstęp wolny
bilety 45-190 zł
Kup bilet


Sytuacja wygląda następująco - widzimy się 29.09 w Stacji Orunia (ul. Dworcowa 9, Gdańsk) i jedziemy tak:

Od 17:00 będziecie mogli wpaść i obczaić sobie zdjęcia wykonane przez wolontariuszy i pracowników Schroniska. Może się zdarzyć, że odwiedzą naszą galerię goście specjalni, którzy pozwolą się głasknąć, aby dowieść, że najlepsze futro, to futro a-d-o-p-t-o-w-a-n-e.

O 17:30 zapraszamy na wykład Marty Pogorzelskiej (Good Team Kennel), która pełni w Schronisku stanowisko specjalisty od psich zachowań. Marta opowie Wam jak dogadać się z psiurami, jak je ogarnąć, kiedy one same nie ogarniają i odpowie na wszystkie pytania o czworonogi. Będzie git!

O 18:00 zaczynamy oficjalny reczital. A ujadać dla nas będą:

Stringi - trójmiejski punk
Bad Ol' Pervz - psychobilly z Trójmiasta
Danziger - punk rock z Trójmiasta
Fight Them All - hc/punk z Poznania

i jeszcze może inne gwiazdy muzyki alternatywnej, które w kolejkach stają, aby dla nas zagrać charytatywnie, więc musimy robić selekcję jak na festiwalu piosenki biesiadnej.

Za piwko na evencie odpowiedzialny jest LOFT i chodzą słuchy, że w tym wyjątkowym dniu nawet Twoje ciągoty do trunków wyskokowych wspierają Schronisko. Warto więc się napić w słusznej sprawie!

Kulinarnie wydarzenie zostanie zabezpieczone przez schroniskowy wege kolektyw (Wolontariusze - Schronisko Promyk), który zadba, ażebyście nie żałowali wydanego na żarcie hajsu. Oprócz tego wystawiamy koedukacyjnego grilla, więc żeby było jasne: nikogo tutaj nie obchodzi twoja orientacja żywieniowa - wpadasz, jesz, pijesz i słuchasz dobrej muzy. Wszystko dla Ogoniastych!

W trakcie wydarzenia prowadzimy jesienną zbiórkę różnego rodzaju fantów. Jeśli więc nie masz ochoty cisnąć na koniec Gdańska z worem karmy czy kocem dla Schroniska, to po prostu wpadnij i zostaw w Stacji Orunia cokolwiek z wymienionych poniżej sprzętów:
- ręczniki
- koce
- powłoczki pościelowe
- smycze, szelki i obroże we wszystkich rozmiarach;
- dobrej jakości karma ---> kup MNIEJ, ale LEPSZEJ - promykowe Futra nie głodują, ale brzuszki im cierpią po markach dyskontowych, oj, cierpią (tak jakbyś dajmy rok bez przerwy jadł tylko czipsy i zapijał wodą) - kup więc karmę weterynaryjną, dla kociąt lub szczeniąt, pełnomięsną, bądź o wyższej ilości mięsa w składzie, niż nam wiodące marki wciskają, że wystarczy - nie wierz koncernom, czytaj składy.

Wjazd za parę złotych, a CAŁY HAJS idzie na leczenie i diagnostykę naszych pochorowanych Futer.

----
opis Organizatora
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Czytaj także

zobacz więcej»

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? (115 postów)

Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który postępuję w straszliwym tempie. Od kilkunastu dni codziennie jest gorzej - pies stopniowo traci siły. Od kilku dni nie jest już w stanie stanąć na nogach, tylko leży w jednym miejscu i ewentualnie próbuje się czołgać, ale na to też nie ma siły. Nie wiem co robić - znajomy weterynarz stwierdził, że uśpienie psa jest dla niego wielkim stresem i nie jest to takie proste (trzeba znaleźć żyłę, a to stary pies i trudno to zrobić), że lepiej pozwolić mu odejść w spokoju. Teraz część rodziny nie chce go uśpić z tego powodu. A ja nie mogę patrzeć jak tak leży całymi dniami pod domem i pewnie bardzo cierpi. Dodam, że to pies wielkiej rasy i za bardzo nie ma możliwości go gdzieś przenieść itp. Co najlepiej zrobić w tej sytuacji?

ula (4 dni temu)

bo sie boi ze ja uspisz...

więcej tematów »