Zwierzaki

stat

Psy ze schroniska jeździły zabytkowym tramwajem

Zabytkowy tramwaj, psy ze schroniska, wolontariusze i miło zaskoczeni mieszkańcy Gdańska. W niedzielę odbył się charytatywny przejazd zabytkowym "Bergmannem" podopiecznych Promyka.Wydarzenie zapowiadaliśmy w naszym kalendarzu imprez: O psie, który jeździł tramwajem

W niedzielę o godz. 11 z przystanku Strzyża PKM zobacz na mapie Gdańska wyruszył zabytkowy tramwaj na pokładzie wolontariuszami i psami, które na co dzień przebywają w schronisku. Akcja o nazwie #ZeZwierzakiemKażdymSzlakiem zorganizowało gdańskie Schronisko Promyk przy pomocy Gdańskich Autobusów i Tramwajów. Wydarzenie miało na celu nie tylko zbieranie datków do puszek wolontariuszy, ale także przybliżenie sylwetek zwierzaków, które od dłuższego czasu przebywają w "Promyku".

Trasa Strzyża PKM - Siedlce zobacz na mapie Gdańska - Strzyża PKM była darmowa, a "biletem" był jakikolwiek datek wrzucony do puszki. Wielu ludzi, którzy wsiadali na różnych przystankach, nie spodziewało się gromadki psów w zabytkowym tramwaju.

- Jestem miło zaskoczony, bo kocham zwierzęta. Akcja promująca pieski ze schroniska to bardzo dobry pomysł. Każdemu z nas jest trochę za daleko do schroniska, a tutaj widzimy te piękne zwierzaki na żywo i dzięki temu może ktoś się zdecyduje, żeby po weekendzie odwiedzić "Promyk" - mówił pan Andrzej.
Po zakończonym przejeździe zabytkowym tramwajem w rejonie pętli tramwajowej na Strzyży odbył się minifestyn z grillem, muzyką no i oczywiście zwierzętami - dawnymi i obecnymi podopiecznymi schroniska.

Opinie (136) 9 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj