stat

Ptasia stołówka - warsztaty o dokarmianiu ptaków w mieście

Co powinny jeść ptaki? Czy marzną zimną? Gdzie mieszkają? Jakie latają nad Gdynią? Czy są pożyteczne? Co im grozi w mieście? Czy nas lubią? Poznajmy przyzwyczajenia ptaków i umilmy im życie zimą.Podczas warsztatów zrobimy dwa rodzaje domowych karmników oraz przyrządzimy ptasie jedzenie.

Prosimy o przyniesienie litrowej, plastikowej butelki po napoju (pożyteczny recycling!), resztę zapewnimy na miejscu.

Informacja o biletach

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny ale prosimy o przyniesienie karmy, odżywek oraz innych preparatów dla zwierząt, które przekażemy podopiecznym Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo” w Gdyni.

Obowiązują zapisy: mailowo – m.kraszewska@gdynia.pl lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 pod numerem telefonu 58 527 49 08.

Wege Street Food

sty 25

piątek, godz. 18:00 - 21:00

Sopot,
bilety 120 zł

Akcja Karmnik w Marszewie

lut 24

niedziela, godz. 08:00 - 12:00

Wstęp wolny
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Czytaj także

zobacz więcej»

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Weterynarz na Chełmie (23 postów)

Dzień dobry, znacie weterynarza godnego polecenia na naszej dzielnicy? Widziałam, że jest jakiś na Cieszynskiego, ale niestety brak opinii w internecie. Proszę o pomoc.

samajola (3 tygodnie temu)

Polecam przychodnię przy Biegańskiego. Podstawowe badania i zabiegi robione są na miejscu. Ceny przystępne, jeśli potrzebne są jakieś dodatkowe informacje , można je uzyskać telefonicznie. Panie kompetentne i bardzo miłe, w razie potrzeby zostają także po godzinach przyjęć (w soboty przychodnia czynna jest do godz. 12:00). Jeśli potrzebna jest opieka całodobowa to polecam Trójmiejską Klinikę Weterynaryjną przy Świętokrzyskiej. Drogo, ale robią wszystko - badania, zabiegi i operacje.

więcej tematów »