stat
Impreza już się odbyła

Ptasia stołówka - warsztaty o dokarmianiu ptaków w mieście

Co powinny jeść ptaki? Czy marzną zimną? Gdzie mieszkają? Jakie latają nad Gdynią? Czy są pożyteczne? Co im grozi w mieście? Czy nas lubią? Poznajmy przyzwyczajenia ptaków i umilmy im życie zimą.

Bottle Spirit Polska

maj 11

sobota, godz. 10:00

Gdynia,
Wstęp wolny
Podczas warsztatów zrobimy dwa rodzaje domowych karmników oraz przyrządzimy ptasie jedzenie.

Prosimy o przyniesienie litrowej, plastikowej butelki po napoju (pożyteczny recycling!), resztę zapewnimy na miejscu.

Informacja o biletach

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny ale prosimy o przyniesienie karmy, odżywek oraz innych preparatów dla zwierząt, które przekażemy podopiecznym Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo” w Gdyni.

Obowiązują zapisy: mailowo – m.kraszewska@gdynia.pl lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 pod numerem telefonu 58 527 49 08.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Czytaj także

zobacz więcej»

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ (439 postów)

Jestem pracownikem sluzby zdrowia.I chcialbym tu przestrzec ludzi przed kupnem piesków marki amstaf , doberman , rotwailler.Nie są to psy do hodowli w domu albo jakiejkolwiek chodowli.Dzis mialem nastepny przypadek jak mily dobermanek o malo co nie zagryzl swojej pani.Miala pogryzioną glowe , kończyny.A mamusia tej wlascicielki powiedziala ze rwreszcie uwierzyla że takie milutkie psy mogą zrobić tyle krzywdy.Dla mnie ludzie ktorzy choduja takie psy nie maja wogole wyobrazni.Myślą że są kimś ważnym bo ma takego pieska.A szczegołnie widać takie piesuncie u panow ktorzy ubierają sie w dresiki.A najlepszy jest numer jak male dziecko ma na smyczy dobermana,hhahahahah. Jak co do czego to ciekawe jak go powstrzyma.A rodzice gdzie są? A czasami chodza bez smyczy a co najwazniejsze bez kagańcow.Nie jestem wrigiem psow ale wrogiem tych ras i wrogiem wlascicieli tych milutkich pieskow.Dobranoc

Miłośnik psów (3 tygodnie temu)

Z każdego psa można zrobić zabójcę! Posiadanie takiego psa to wielka odpowiedzialność i być może trzeba najpierw zbadać przyszłego właściciela, czy może posiadać takie zwierzę. Jestem właścicielem amstaffa od 13 lat. wychowywał się z dwoma psami innych ras i niemowlakiem. W młodości przeszedł dwa specjalistyczne szkolenia. W czasie kiedy dorastał, został pogryziony przez owczarka niemieckiego. Po tym zdarzeniu miałem wątpliwości, czy przypadkiem nie wyzwoli to w nim niekontrolowanej agresji. Nic takiego się stało. Pozostał psem opanowanym, wykonującym każde polecenie, bardzo uczuciowym i przyjaznym. Reasumując, być może ma Pan złe doświadczenia z tymi rasami, z racji wykonywanego zawodu, ale można uogólniać i wszystkich traktować jedną miarą.

więcej tematów »