stat
PATRONAT

PupiLove Targi

Zapraszamy na kolejną edycję imprezy PupiLove Targi, która odbędzie się w sobotę, 26 stycznia 2019, tym razem w Sopocie. Jest to lokalne wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów.Podczas PupiLovych Targów macie możliwość spotkać się bezpośrednio z wieloma małymi producentami niezwykłych akcesoriów i produktów dla czworonogów, którzy przyjadą z różnych stron Polski. Są to wyroby niszowe, często ręcznie wytwarzane, najwyższej jakości, których nie znajdziecie w zwykłych sklepach. Dodatkowym atutem jest to, że każdą rzecz możecie obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić, a nasi wystawcy chętnie służą Wam radą i pomocą w doborze produktów najodpowiedniejszych dla Waszego Pupila.

Znajdziecie tu m.in. przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli.

Wydarzenie odbędzie się na terenie Hipodromu w Sopocie (Hala Pomarańczowa - antresola i foyer) podczas halowych zawodów jeździeckich w skokach przez przeszkody JumpOFF VI.

Targi potrwają od 10:00 do 18:00.

Wstęp na targi dla zwiedzających jest bezpłatny, a przyprowadzone przez właścicieli czworonogi będą mile widziane.

Jeśli na PupiLove Targi wybierzecie się samochodem, to czeka na Was bezpłatny parking.

Zainteresowanych wystawców zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami zawartymi w formularzu zgłoszeniowym:
https://docs.google.com
W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym arek@artprojectline.pl lub numerem telefonu 504 859 859.

Targi Ślub i Wesele - zmiana terminu

sty 26

sobota, godz. 10:00 - 17:00

Gdynia,
bilety 18 zł

Animal Baltic 2019

mar 24

niedziela, godz. 10:00 - 17:00

bilety 15-60 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Czytaj także

zobacz więcej»

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Weterynarz na Chełmie (23 postów)

Dzień dobry, znacie weterynarza godnego polecenia na naszej dzielnicy? Widziałam, że jest jakiś na Cieszynskiego, ale niestety brak opinii w internecie. Proszę o pomoc.

samajola (3 tygodnie temu)

Polecam przychodnię przy Biegańskiego. Podstawowe badania i zabiegi robione są na miejscu. Ceny przystępne, jeśli potrzebne są jakieś dodatkowe informacje , można je uzyskać telefonicznie. Panie kompetentne i bardzo miłe, w razie potrzeby zostają także po godzinach przyjęć (w soboty przychodnia czynna jest do godz. 12:00). Jeśli potrzebna jest opieka całodobowa to polecam Trójmiejską Klinikę Weterynaryjną przy Świętokrzyskiej. Drogo, ale robią wszystko - badania, zabiegi i operacje.

więcej tematów »