stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

PupiLove Targi (1 opinia)

Zapraszamy na kolejną edycję imprezy PupiLove Targi, która odbędzie się w sobotę, 26 stycznia 2019, tym razem w Sopocie. Jest to lokalne wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów.

Podczas PupiLovych Targów macie możliwość spotkać się bezpośrednio z wieloma małymi producentami niezwykłych akcesoriów i produktów dla czworonogów, którzy przyjadą z różnych stron Polski. Są to wyroby niszowe, często ręcznie wytwarzane, najwyższej jakości, których nie znajdziecie w zwykłych sklepach. Dodatkowym atutem jest to, że każdą rzecz możecie obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić, a nasi wystawcy chętnie służą Wam radą i pomocą w doborze produktów najodpowiedniejszych dla Waszego Pupila.

Znajdziecie tu m.in. przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli.

Wydarzenie odbędzie się na terenie Hipodromu w Sopocie (Hala Pomarańczowa - antresola i foyer) podczas halowych zawodów jeździeckich w skokach przez przeszkody JumpOFF VI.

Targi potrwają od 10:00 do 18:00.

Wstęp na targi dla zwiedzających jest bezpłatny, a przyprowadzone przez właścicieli czworonogi będą mile widziane.

Jeśli na PupiLove Targi wybierzecie się samochodem, to czeka na Was bezpłatny parking.

Zainteresowanych wystawców zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami zawartymi w formularzu zgłoszeniowym:
https://docs.google.com
W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym arek@artprojectline.pl lub numerem telefonu 504 859 859.

Przeczytaj także

Opinie (1) 1 zablokowana

  • :(

    Żenada. kto dopuścił organizacje targów z produktami dla psów z zawodami jeździeckimi pod jednym dachem. Psy byli mile widziani ale żeby nie szczekaly. Oczywiscie my byliśmy wyproszeni z imprezy bo nasza psinka szczekala, a raczej sporadycznie szczekała. Wygonila nas Pani, rzekomo organizatorka, tłumacząc ze pies może konia sploszyc... A na koniach siedzieli młodzi ludzie.. SZOK!

    • 6 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj