• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

PupiLove Targi (1 opinia)

Zapraszamy na kolejną edycję imprezy PupiLove Targi, która odbędzie się w niedzielę 21 listopada 2021 r. w Gdańsku. Wydarzenie odbędzie się na terenie Galerii MORENA w Gdańsku.

PupiLove Targi to lokalne wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów.

Podczas PupiLovych Targów macie możliwość spotkać się bezpośrednio z wieloma małymi producentami niezwykłych akcesoriów i produktów dla czworonogów, którzy przyjadą z różnych stron Polski. Są to wyroby niszowe, często ręcznie wytwarzane, najwyższej jakości, których nie znajdziecie w zwykłych sklepach. Dodatkowym atutem jest to, że każdą rzecz możecie obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić, a nasi wystawcy chętnie służą Wam radą i pomocą w doborze produktów najodpowiedniejszych dla Waszego Pupila.

Znajdziecie tu m.in. przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli.

Wstęp dla zwiedzających jest bezpłatny, a przyprowadzone przez właścicieli czworonogi będą mile widziane.

Zainteresowanych wystawców zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami zawartymi w formularzu zgłoszeniowym.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym arek@artprojectline.pl lub numerem telefonu 504 859 859.

Przeczytaj także

Opinie (1)

  • Fajne wydarzenie, gdyby tylko właściciele psów, którzy byli zeszłym razem pozwolili się im załatwić przed wejściem do centrum Morena było by piękniej. A tak to slalom miedzy kupami był. Bleeee

    • 2 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Forum zwierzęta - ciekawy temat

pseudohodowla z ŻUKOWA (12 postów)

PRZESTRZEGAM! Nie kupujcie tam psa!Trzymają psy w klatkach, jest brudno... psy zaniedbane. Masakra.

Sandra- zakup Maltańczyk (4 tygodnie temu)

Akurat tutaj cena jest w miarę adekwatna do rasy. Byłam na miejscu i Pani powiedziała, ze pieski trzyma w domu, a te klatki to hodowla sąsiadów i szyderczym uśmiechem. Dwa tygodnie po zakupie ostatniego pieska widzę ogłoszenie na OLX, ze dalej są dostępne szczeniak zaczipowany przez właścicielkę w 6tym tygodniu.. masakra! No ale ciesze się, ze go stamtąd zabrałam

więcej tematów »