• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Ranking: najlepsze ośrodki szkolące psy w Trójmieście

Katarzyna Lubańska
2 stycznia 2021 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (70)
Odpowiednie przeszkolenie psa jest korzystne zarówno dla właściciela, jak i dla zwierzaka. Odpowiednie przeszkolenie psa jest korzystne zarówno dla właściciela, jak i dla zwierzaka.

Ranking Najlepszych to cykl, w którym prezentujemy najwyżej oceniane firmy z katalogu Trojmiasto.pl. Ostatnio opublikowaliśmy ranking trójmiejskich firm w kategorii: podłogi, panele, posadzki. Poniżej prezentujemy zestawienie najlepszych ośrodków szkolących psy, zaś 1 lutego o godz. 11 przedstawimy najlepsze kliniki medycyny estetycznej w Trójmieście. Już teraz znajdź i oceń ulubioną firmę z kategorii: medycyna estetyczna, by wypadła jak najlepiej w rankingu.Czy podczas pandemii przygarnąłeś/przygarnęłaś zwierzę lub zamierzasz to zrobić?

W czasie pandemii wiele osób decyduje się na przygarnięcie psa czy kota. Z uwagi na zdalne nauczanie, home office oraz to, że tyle instytucji i branż nie może normalnie funkcjonować, dużo czasu spędzamy w domach. Dzięki temu możemy poświęcić więcej uwagi nowemu członkowi rodziny.
 
Coraz częściej właściciele psów zdają sobie sprawę, że dobre przeszkolenie przynosi mnóstwo korzyści zarówno opiekunowi, jak i zwierzakowi. Sprawia, że proces dostosowania się zwierzęcia do nowej rodziny przebiega sprawnie i przyjemnie, a domownikom pozwala zrozumieć potrzeby psa.  

Dodaj swoją ocenę


W naszym serwisie Firmy z Trójmiasta w szybki i prosty sposób, bez konieczności logowania się, możesz ocenić każdą z firm. Pozostawiona przez ciebie ocena jest cenną informacją dla potencjalnych klientów - zobacz ranking

Top 3: najlepsze ośrodki szkolące psy w Trójmieście1

Ośrodek szkolenia psów Gang Urwisów

Gdańsk, Konrada Guderskiego
9,3/10
+ Oceń

2

Wibrys - nauka i zabawa dla psów

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 114
9,1/10
+ Oceń

3

Cozapies Inicjatywa Karolina Szymańska

Trójmiasto I Okolice
9/10
+ Oceń

Za co zwycięzców chwalą nasi czytelnicy?- Bardzo cenimy sobie podejście i zaangażowanie trenerki Basi. Pokazała nam, jak pracować z naszym cavalierem: udziela cennych wskazówek i pokazuje, jak fajnie można uczyć psiaka porządnych zachowań i komend przez pozytywne wzmacnianie i zabawę. Nasz pies bardzo się rozwinął i dużo nauczył, odkąd go szkolimy. Basia w prosty dla nas sposób tłumaczy psie zachowania, fajnie dobiera psiaki w grupie, a jeśli trzeba, jest zawsze otwarta na dodatkową konsultację i pytania - swoją opinią o Ośrodku szkolenia psów Gang Urwisów dzieli się Odi.
Z kolei o Wibrys - nauka i zabawa dla psów pani Magdalena pisze: - Zdecydowanie polecam, zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie, mój pies rasy amstaf bardzo się zmienił i wiele nauczył na zajęciach z Anią, jej podejście i duża wiedza spowodowały, że bardzo chętnie i szybko przyswoił wiele rzeczy, stał się bardziej posłuszny. Dziękuję i czekamy na kolejne kursy.
- Cozapies Inicjatywa to naprawdę wyjątkowe podejście do psa w dzisiejszych czasach. Wyjątkowe, bo zwracające się ku jego naturze. Polecam każdemu, kto ma psa, i każdemu, kto interesuje się tym, co w psim życiu jest ważne. Kontakt z Karoliną otwiera oczy na wiele, wydawałoby się, tak banalnie prostych spraw w świecie psa - ocenia Monika.

Najlepsze ośrodki szkolące psy w GdańskuOśrodek szkolenia psów Gang Urwisów

Gdańsk, Konrada Guderskiego
9,3/10
+ Oceń

Wibrys - nauka i zabawa dla psów

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 114
9,1/10
+ Oceń

Hauuu-Ward - psy, szkolenie, wychowanie, porady

Gdańsk, Pomorska
8,8/10
+ Oceń


Najlepsze ośrodki szkolące psy w GdyniCentrum Kynologiczne PerfectDog

Gdynia, Wiejska 10
8,7/10
+ Oceń

PSIOK Szkoła dla psów

Gdynia, Orna 32
8,2/10
+ Oceń

Zwierz mi się - specjalistyczne usługi dla zwierząt

Gdynia, Piołunowa 36
8,2/10
+ Oceń

Ranking obiektów wyliczany jest na podstawie:

  • średniej oceny (minimum trzy opinie),
  • liczby ocen (im więcej, tym wyższy wynik),
  • aktualności ostatniej opinii (z ostatniego miesiąca),
  • prezentacji na stronach Portalu Trojmiasto.pl.

Każdemu obiektowi przeliczana jest ocena w skali od 1 do maksymalnie 10 punktów. Opinie klientów w największym stopniu decydują o pozycji w rankingu. Nasz Dział Moderacji dokłada wszelkich starań, by oceny były wiarygodne.

Top podzielony jest na dwie części: trzy najlepsze obiekty w całym Trójmieście oraz zestawienie zwycięzców w Gdańsku, Gdyni i Sopocie (jeżeli firmy z poszczególnych miast są w rankingu).

Czekamy na wasze kolejne opinie i oceny miejsc i obiektów, które odwiedzacie. Przypominamy, że już za miesiąc - 1 lutego 2021 r. - opublikujemy ranking najlepszych klinik medycyny estetycznej w Trójmieście.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (70)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Psie warsztaty

warsztaty

Zawody halowe JumpOFF

zawody / wyścigi

Targi Terrarystyczne Terra Expo

targi

Zawody halowe JumpOFF

zawody / wyścigi

Najczęściej czytane