Ranking: najlepsze ośrodki szkolące psy w Trójmieście

Odpowiednie przeszkolenie psa jest korzystne zarówno dla właściciela, jak i dla zwierzaka.
Odpowiednie przeszkolenie psa jest korzystne zarówno dla właściciela, jak i dla zwierzaka. www.123rf.com/kzenon

Ranking Najlepszych to cykl, w którym prezentujemy najwyżej oceniane firmy z katalogu Trojmiasto.pl. Ostatnio opublikowaliśmy ranking trójmiejskich firm w kategorii: podłogi, panele, posadzki. Poniżej prezentujemy zestawienie najlepszych ośrodków szkolących psy, zaś 1 lutego o godz. 11 przedstawimy najlepsze kliniki medycyny estetycznej w Trójmieście. Już teraz znajdź i oceń ulubioną firmę z kategorii: medycyna estetyczna, by wypadła jak najlepiej w rankingu.Czy podczas pandemii przygarnąłeś/przygarnęłaś zwierzę lub zamierzasz to zrobić?

tak, do mojej rodziny już dołączył czworonóg 43%
tak, zamierzam przygarnąć 8%
nie 49%
zakończona Łącznie głosów: 317
W czasie pandemii wiele osób decyduje się na przygarnięcie psa czy kota. Z uwagi na zdalne nauczanie, home office oraz to, że tyle instytucji i branż nie może normalnie funkcjonować, dużo czasu spędzamy w domach. Dzięki temu możemy poświęcić więcej uwagi nowemu członkowi rodziny.
 
Coraz częściej właściciele psów zdają sobie sprawę, że dobre przeszkolenie przynosi mnóstwo korzyści zarówno opiekunowi, jak i zwierzakowi. Sprawia, że proces dostosowania się zwierzęcia do nowej rodziny przebiega sprawnie i przyjemnie, a domownikom pozwala zrozumieć potrzeby psa.  

Dodaj swoją ocenę


W naszym serwisie Firmy z Trójmiasta w szybki i prosty sposób, bez konieczności logowania się, możesz ocenić każdą z firm. Pozostawiona przez ciebie ocena jest cenną informacją dla potencjalnych klientów - zobacz ranking

Top 3: najlepsze ośrodki szkolące psy w Trójmieście1

Ośrodek szkolenia psów Gang Urwisów

Gdańsk, Konrada Guderskiego
9,3/10
+ Oceń

2

Wibrys - nauka i zabawa dla psów

Gdańsk, Jaśkowa Dolina
9,1/10
+ Oceń

3

Cozapies Inicjatywa Karolina Szymańska

Trójmiasto I Okolice

Za co zwycięzców chwalą nasi czytelnicy?- Bardzo cenimy sobie podejście i zaangażowanie trenerki Basi. Pokazała nam, jak pracować z naszym cavalierem: udziela cennych wskazówek i pokazuje, jak fajnie można uczyć psiaka porządnych zachowań i komend przez pozytywne wzmacnianie i zabawę. Nasz pies bardzo się rozwinął i dużo nauczył, odkąd go szkolimy. Basia w prosty dla nas sposób tłumaczy psie zachowania, fajnie dobiera psiaki w grupie, a jeśli trzeba, jest zawsze otwarta na dodatkową konsultację i pytania - swoją opinią o Ośrodku szkolenia psów Gang Urwisów dzieli się Odi.
Z kolei o Wibrys - nauka i zabawa dla psów pani Magdalena pisze: - Zdecydowanie polecam, zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie, mój pies rasy amstaf bardzo się zmienił i wiele nauczył na zajęciach z Anią, jej podejście i duża wiedza spowodowały, że bardzo chętnie i szybko przyswoił wiele rzeczy, stał się bardziej posłuszny. Dziękuję i czekamy na kolejne kursy.
- Cozapies Inicjatywa to naprawdę wyjątkowe podejście do psa w dzisiejszych czasach. Wyjątkowe, bo zwracające się ku jego naturze. Polecam każdemu, kto ma psa, i każdemu, kto interesuje się tym, co w psim życiu jest ważne. Kontakt z Karoliną otwiera oczy na wiele, wydawałoby się, tak banalnie prostych spraw w świecie psa - ocenia Monika.

Najlepsze ośrodki szkolące psy w GdańskuOśrodek szkolenia psów Gang Urwisów

Gdańsk, Konrada Guderskiego
9,3/10
+ Oceń

Wibrys - nauka i zabawa dla psów

Gdańsk, Jaśkowa Dolina
9,1/10
+ Oceń

Hauuu-Ward - psy, szkolenie, wychowanie, porady

Gdańsk, Pomorska
8,8/10
+ Oceń


Najlepsze ośrodki szkolące psy w GdyniCentrum Kynologiczne PerfectDog

Gdynia, Wiejska 10
8,7/10
+ Oceń

PSIOK Szkoła dla psów

Gdynia, Orna 32
8,2/10
+ Oceń

Zwierz mi się - specjalistyczne usługi dla zwierząt

Gdynia, Piołunowa 36
8,2/10
+ Oceń

Ranking obiektów wyliczany jest na podstawie:

 • średniej oceny (minimum trzy opinie),
 • liczby ocen (im więcej, tym wyższy wynik),
 • aktualności ostatniej opinii (z ostatniego miesiąca),
 • prezentacji na stronach Portalu Trojmiasto.pl.

Każdemu obiektowi przeliczana jest ocena w skali od 1 do maksymalnie 10 punktów. Opinie klientów w największym stopniu decydują o pozycji w rankingu. Nasz Dział Moderacji dokłada wszelkich starań, by oceny były wiarygodne.

Top podzielony jest na dwie części: trzy najlepsze obiekty w całym Trójmieście oraz zestawienie zwycięzców w Gdańsku, Gdyni i Sopocie (jeżeli firmy z poszczególnych miast są w rankingu).

Czekamy na wasze kolejne opinie i oceny miejsc i obiektów, które odwiedzacie. Przypominamy, że już za miesiąc - 1 lutego 2021 r. - opublikujemy ranking najlepszych klinik medycyny estetycznej w Trójmieście.

Opinie (69) 8 zablokowanych

 • Nikogo nie interesuje szkolenie ,dlatego taki niski poziom włascicieli psów jest szkoda im na wszystko ! (4)

  Ale tak naprawde maja wszysko gdziesz i szkoda im na to co dla psa najwazniejsze .
  A szkolenie dla psa i własciciela powinno byc obowiazkowe i naturalnie płatne!

  • 16 28

  • (1)

   Ci ze rządu niby chodzili do szkoły i zobacz jaki bardzo niski poziom prezentują. Szkoła nie uczy tylko papierek daje. Normalni ludzie i prawdziwi psiarze do szkoły chodzić nie muszą

   • 5 6

   • taa najlepiaj jak są analfabetami

    • 3 3

  • Nie będę na psa pieniędzy wydawał (1)

   Jak by dali 500+ jak na dziecko to mogę część na szkolenie przeznaczyć

   • 1 8

   • Szkoda

    • 0 0

 • Ranking wzięty z sufitu (1)

  Jeśli wyznacznikiem lokaty są 3 albo 4 opinie to naprawdę ten ranking jest wiarygodny.
  Wielu profesjonalnych placów treningowych nawet nie ma w bazie firm.
  A nie ma ich bo trzeba zapłacić za obecność w bazie.
  Czyli kto płaci ten ma pierwsze miejsce.
  Wiarygodność na poziomie TVP

  • 62 5

  • Oceny można kupić na allegro...

   • 12 1

 • Szkolenie psów (4)

  Szkoły powinny być dla ludzi, a nie dla psów. To w końcu właściciele później spędzają czas z tymi psami szkoląc je z mozołem. Pójście raz czy dwa w tygodniu do szkółki nie rozwiązuje problemu. Z psami jest trochę jak z prawem jazdy. Jak się nie nauczysz prowadzić (czyli rozumieć psa) to na "ulicę nie wyjeżdżaj". Wychodzenie na plac z podekscytowanymi pupilami, rozpraszającymi uwagi trenera, kiedy nie rozumie się podstaw psiej psychologii jest bez sensu, a nie słyszałem o szkółce, która tak przygotowuje. Kochani trenerzy, najpierw teoria a potem plac.

  • 20 3

  • Nie zgadzam się, u nas właśnie ,,pójście raz czy dwa w tygodniu" do behawiorystki pomogło, (3)

   Chodziliśmy raz lub dwa razy w tygodniu, łącznie 8 spotkań, ogromna pomoc dla nas i naszego Przyjaciela czworonoga ze schroniska, który po przeżytej traumie był bardzo znerwicowanym, lękowym psem, m.in. załatwiał się w domu na naszym łóżku. Przygarniając go, liczyliśmy się z kłopotami, trudnościami, przeliczyliśmy siły na zamiary, to była decyzja odpowiedzialna, by dać dom właśnie takiemu ,,trudnemu" psu. Cały czas stosujemy się do wskazówek ( m.in.chodzimy tylko w szelkach, chyba, że na pustym wybiegu luzem), są efekty, nasz pies czuje się coraz lepiej. Nas rozpiera radość.

   • 7 1

   • behawiorysta potrafi podejść do zwierzęcia rozumiejąc jego psychikę

    jego fobie i mechanizmy które nimi rządzą. Dzięki temu potrafi je przełamać bo wie jak się pies zachowa. Mój pies warczał na córkę, a kawał psiska 45kg więc się bałem ją zostawiać z nim samą. Po paru wizytach u psiego psychologa jego agresja znikła. Córka miała wtedy 6 lat i wystarczyło że przechodziła obok miski gdy pies jadł. Natomiast nigdy psa nie denerwowała. Na innych większych domowników pies tak nie reagował. Teraz jest już spokój.

    • 7 0

   • super (1)

    Bardzo się cieszę. Tyle, że behawiorysta to nie szkółka. Behawiorysta zajmuje się zwykle jednym przypadkiem i jego problemami. To jak najbardziej ma sens! Państwu się powiodło, jednak to co widzę na co dzień po szkolonych psach w szkółkach to już tak różowo nie wygląda. Ludzie nie rozumieją co wnoszą ćwiczenia, które wykonują, bo prowadzący wykonuje je mechanicznie bez tłumaczenia kontekstu rozumienia ich przez psa (na co ma czas behawiorysta). Jeśli efektu nie przynoszą (ze względu na zrozumienie) to się z nich rezygnuje i pies pozostaje jaki był tzn trochę wyszkolony trochę nie.

    • 5 1

    • nie jest bez sensu, choć też uważam że właściciel powinien być świadomy

     ale takie szkolenie zmienia też psa, który uczy się komend i ich przestrzegania. Po prostu szkoła dla psów. Nie muszę być behawiorystą by widzieć że pies się zmienił, stał się bardziej karny i wykonuje polecenia.

     • 4 1

 • Ciągnący pies na smyczy (18)

  Niesety, wiem że to się nie spodoba, ale na ciągnącego psa na smyczy sprawdza się tzw stara szkoła, czyli kolczatka Oczywiście można próbować metod ze smakolykami, nagrodami, stawaniem w miejscu jak pies ciągnie, lecz to jest psia natura, jego zmysły przede wszystkim węchu nie są w stanie się zatrzymać i niestety, ale tylko wspomniana kolczatka przez napięcie się i delikatne wbicie w sierść daje impuls dla psa, aby wyhamował ciągnięcie

  • 29 33

  • (3)

   Sam sobie załóż na szyję kolczatke sadysto!!!!!!!

   • 9 19

   • stosowanie kolczatki to nie sadyzm

    przecież nie chodzi o to by psa męczyć. Jak się ukłuje to przestaje ciągnąć, szybko to skuma bo głupi nie jest. A nie zrobi sobie rany bo to boli. Niemniej szybko też zdobędzie tolerancję na ból i wtedy tą kolczatkę o kant nie powiem czego można se rozwalić. Wtedy w ogóle go to nie będzie bolało. Psy to twarde zwierzęta.

    • 13 8

   • Kolczatka kolczatce nie równa - a w zasadzie pies psu. (1)

    Np. mój owczarek niemiecki miał grube futro plus podszerstek, plus dużo luźnej skóry na podgardlu - kolczatka nie robiła na nim żadnego wrażenia. Co więcej, wg mojego doświadczenia była dużo lepsza od obroży, bo nacisk w kolczatce rozkłada się równomiernie na mniej więcej 3/4 szyi psa, natomiast obroża uciska psa na samym dole, tam gdzie jest tchawica - jak w obroży pociągnął to się dusił od razu, w kolczatce to na prawdę musiało być solidna praca z jego strony żeby zaczynał to czuć.
    Tak więc jak pies ma krótką sierść jednowarstwową - np. bokser, to będzie co innego jak husky czy wilczur.
    Poza tym mam wrażenie, że większość osób nie wie na jakiej zasadzie działa kolczatka i widziało ją z daleka. A to nie jest tak, że kolczatka działa na zasadzie kłucia psa. Zakończenia kolczatki są tępe i grube, a siła rozkłada się jak już pisałem na 3/4 kolczatki - to jak z fakirem - jak się położy na jednym gwoździu to mu wejdzie aż po łepek, jak na kilkudziesięciu to nic mu nie będzie.

    • 4 1

    • Ale chętnie posłucham rzeczowych argumentów, bo wszędzie się spotykam tylko z takimi opiniami jak dwa posty wyżej, bez żadnego tłumaczenia.

     • 1 0

  • to działa tylko na początku bo jego próg bólu się zmieni (11)

   za jakiś czas kłucie kolczatki nie będzie mu przeszkadzało właśnie przez to że ją stosujesz. Nie jestem bambinistą i nie mówię tego bo uważam że pieskowi dzieje się krzywda, bez przesady. Ale weterynarze odradzają właśnie przez to co powiedziałem powyżej.

   • 1 6

   • To może taka obroże z prądem? (8)

    I jak próg bólu się zmieni to trochę więcej voltów?

    • 2 6

    • wtedy zranisz psa gamoniu (7)

     kolczatka go nie rani bo jak czuje ból to odpuszcza

     • 4 2

     • (1)

      Psa zranić kolczatką można jedynie waląc go nią po głowie, kolczatka ma tępe grube zakończenia, pies prędzej zacznie się dusić zanim kolczatka go zrani. No chyba, że są tacy idioci, którzy te tępe zakończenia ostrzą.

      • 4 0

      • dokładnie tak

       ale bambiniści wyzwoliciele nie zastanawiają się nad tym, dla nich jak ostre to znaczy że kłuje. Najchętniej nawet na młotkach napisaliby "nie walić się w kolano"

       • 3 0

     • A mało widać psów na kolczatce, które nadal ciągną? (4)

      Kolczatka jest przede wszystkim narzędziem szkoleniowym, a nie "pomocą spacerową". W 99% przypadków widuję psy, które mają niepoprawnie założone kolczatki, nie wspominając nawet o super pomysłach ze smyczą typu flexi do kompletu.

      • 5 0

      • jak ciągnie z kolczatką to znaczy że go nie boli (3)

       • 1 1

       • Ile jest bolesnych zabiegów upiększających? (1)

        Myślisz, że jak kobiety robią np. depilację woskiem, to je nie boli? Jasne, że tak! Po prostu są w stanie znieść ból dla późniejszych profitów. Tak samo w wypadku psów - ciągnięcie na kolczatce jest bolesne, ale czasami to się po prostu opłaca.

        • 1 2

       • człowiek jest dużo bardziej wyrachowany niż pies

        i jest w stanie więcej poświęcić dla bólu. Tego się nie da porównać z psem, a nawet gdyby było tak jak mówisz to jeśli jest w stanie zaakceptować ból to znaczy że nie jest to dla niego wielkie cierpienie. Tym bardziej że zależy zupełnie od jego woli

        • 2 1

       • Na litość boską, kolczatka nie działa na zasadzie zadawania bólu!

        • 1 0

   • Nasz pies ciągnął bardzo silnie, po pół roku nauki spokojne i ,konsekwentnej , nie ciągnie (1)

    inna sprawa, że wiele psów ma mało spacerów, są spragnione zapachów, to jest im potrzebne dla zdrowia i powinny mieć długie spacery.

    • 2 0

    • Czy mogę prosić o sprawdzone metody na to, aby pies nie ciągnął i rzeczywiście przyniósł rezultaty w Twoim przypadku?

     • 1 0

  • Można jesscze zastosować smycz treningową- taki ściągany sznurek

   • 1 2

  • co za głupoty wypisujesz , nie znasz się na tresurze psów więc nie wypisuj bredni ,bez kolczatki można psa

   nauczyć pięknie by na smyczy spokojnie chodził ,a kolczatkę załóż sobie na szyję będziesz seksy dla swojego samca

   • 1 4

 • hau 0 ward to kiedys był ok jak załozycielka prowadziła (4)

  teraz to masakra jakaś. Kiedys tam szkolilismy 2 psy było ok. Po kilkunastu latach kolejne 2 psy tam chodziły na szkolenie, zrezygnowalismy. Metody szarpania psa itp. Nigdy więcej

  • 16 6

  • Co za bzdura, akurat

   w tej szkole tego nie ma

   • 3 1

  • To miejsce to porażka.

   Wysłałam jakiś czas temu mejla, odpowiedzi do dziś nie otrzymałam. Nie polecam.

   • 1 0

  • Bo właścicielka

   Pani Agnieszka zrobiła się celebrytką. Stąd jakość usług upadła. Brak czasu na kontrolę pracowników i o! Porażka gotowa

   • 1 0

  • rottweiler

   był szkolony u pani Agnieszki, to była prawdziwa i mądra szkoła.Dziś tak się zmieniła, że nie skorzystałbym z usług tej szkoły.

   • 0 0

 • A poza 3miastem - polecam PerfectTeam

  W ramach "Małego Trójmiasta" polecam PerfectTeam (firmę można znaleźć na Facebook). Pełen profesjonalizm :-)

  • 4 1

 • (8)

  nie cierpie psiarzy, zbierajcie po swoich pupilach odchody!!! a jak nie zbieracie to przyjezdzac do mnie i myc mi buty od odchodów waszych pupili, obowiazkowe wąchanie

  • 9 32

  • (2)

   Nie łaź po trawie i patrz pod nogi.

   • 6 8

   • Świetnie buraku sie popisałeś potwierdziłes tylko patologie psiarska (1)

    • 6 2

    • Frustracja we wszystkim widzi wrogość

     • 1 0

  • Tęsknota za wiocha (3)

   musi być pies i pilnować obejścia. Nie stać cie na dziecko weź psa.

   • 6 7

   • Mamy trójkę dzieci i dwa psy i dwa koty, radość życia według nas (2)

    • 2 0

    • ale zbieracie kał czy nie? (1)

     bo to o to się rozchodzi

     • 2 2

     • Nie ich pies chodzi w pampersie gamoniu

      • 0 1

  • Mój pies załatwia się w toalecie

   I nawet wodę spuszcza po sobie. W przeciwieństwie do Ciebie !

   • 0 1

 • Tylko psi umwelt

  A ja polecam Psi Umwelt. Sympatyczna pani Diana i profesjonalne podejście!

  • 3 2

 • Zastanawiam się (7)

  W sumie nigdy nie szkoliłem swoich psów i uważam, że mimo to są posłuszne i kochane. Co takie szkolenie daje, jeśli pies jest dość dobrze ułożony z natury?

  • 7 7

  • bardzo dużo daje.... (1)

   gdy piesek jest posłuszny to i właściciel okazuje mu więcej czułości bo nie jest sfrustrowany zachowaniem swojego pupila ,który np, próbuje iść w zwarcie z innymi psami .
   A taka już elementarna umiejętność której można zwierzaka nauczyć to niewrażliwość na hałasy,
   w sylwestra taka umiejętność to błogosławieństwo, wiem po sobie bo mój psiak panicznie bał się wystrzałów ,a teraz sobie siedzi i ogląda fajerwerki .)

   • 2 1

   • ja z moim chodziłem na polowania, to gończy polski, wybitny dzikarz

    bardzo szybko przyzwyczaił się do huku wystrzału, ale to akurat każdy pies da radę. W sylwka spokój. O dziwo mam też małą Chihuahuę i jej nie musiałem przyzwyczajać. W ogóle się nie bała. W sylwka jak strzelam z tarasu to psy zamknięte w domu. Bałbym się że zaaportowałyby petardę

    • 3 0

  • Szkolenie jest głównie dla właścicieli (4)

   żeby wiedzieli jak pracować z psami, a dla czworonogów niejako "przy okazji" :)

   • 2 3

   • koło behawiorysty to ty nawet nie stałeś (2)

    szkolenie zmienia nawyki u psa, owszem uczy też właściciela jak ma z nim postępować, ale przede wszystkim jest po to by pies potrafił się zachować i był karny. Ty chyba nawet nigdy na szkoleniu nie byłeś.

    • 3 2

    • Ogarnięty właściciel jest w stanie wyuczyć psa bez szkolenia (1)

     tak, żeby "potrafił się zachować i był karny"

     • 2 1

     • jest w stanie, ale nie o tym mówimy

      tylko o tym co dają te szkolenia o których jest artykuł

      • 1 0

   • koło behawiorysty to ty nawet nie stałeś

    szkolenie zmienia nawyki u psa, owszem uczy też właściciela jak ma z nim postępować, ale przede wszystkim jest po to by pies potrafił się zachować i był karny. Ty chyba nawet nigdy na szkoleniu nie byłeś. U mnie beh

    • 0 2

 • Kiedyś świetna audycja w radiu Gdańsk była. (2)

  Dwie panie prowadziły. Wszystko o psach wiedziały. Teraz nie słucham już tego radia, bo jednostronne propagandowo się zrobiło. Niestety.

  • 20 4

  • Leming nawet z psami łączysz politykę?Teraz napewno ogładasz TVn tam prowadzacy nawet w programie dla dzieci (1)

   wciskają swoją polityczna papkę.

   • 1 8

   • A ty amebo zrozum że to prawda.

    Szczególnie nie da się słuchać audycji o 8.30 pt "chwalmy Pana z pisu i o smarujmy wszystkich innych" o tej godzinie przełączam. A co do wspomnianej audycji ta pani co wie wszystko o psach prowadzi szkole hauwart.

    • 5 0

1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Targi PupiLove
Targi PupiLove
targi
lut 21
niedziela, g. 11:00 - 17:00
Gdańsk, Galeria Morena

Najczęściej czytane