Simba - niepełnosprawne psie dziecko w schronisku

Szukamy dla Simby odpowiedzialnego domu, który w pełni podjąłby się opieki zarówno zdrowotnej, jak i nauki, aby wyrósł z niego pies pewny siebie, ciekawy świta i radosny.
Szukamy dla Simby odpowiedzialnego domu, który w pełni podjąłby się opieki zarówno zdrowotnej, jak i nauki, aby wyrósł z niego pies pewny siebie, ciekawy świta i radosny. mat. schronisko Ciapkowo

W cyklu "Adopcje zwierzaków" przedstawiamy podopiecznych schronisk, fundacji i domów tymczasowych w Trójmieście, którzy od miesięcy, a nawet lat czekają na wymarzony dom. Może to ty odmienisz ich życie? Ostatnio pisaliśmy o niewidomym Grallu, który wciąż pilnie szuka opiekuna, dziś szukamy kochającego domu dla szczeniaka - Simby.Simba to jeszcze psie dziecko, które niestety już zaznało schroniskowych krat. Ten około 10-miesięczny psiak trafił do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt Ciapkowo w marcu tego roku.

Psi żywot nie szczędził mu wyzwań i, na domiar złego, świat dla niego od urodzenia jawi się w czarnych kolorach lub tylko zarysach. Psiak mocno niedowidzi, ma wadę genetyczną wzroku.

- Żeby tego było mało, genetyka nie oszczędziła także jego łapek i te też nie rozwinęły się do końca prawidłowo. Mimo tego nie stracił radości życia. Ten uroczy psiak, lekko potrząsający głową, gdy tylko słyszy lub wyczuje człowieka lub psiego kumpla cieszy się ogromnie i zachęca do zabawy - opowiada wolontariusz Ciapkowa.

Simba jest uroczym towarzyszem spacerów, opierając się na człowieku jako swoim przewodniku kroczy krok w krok za nim, obwąchuje otoczenie. Spacer z nim to prawdziwa przyjemność.

Adopcja Simby to wyzwanie. Należy pamiętać, że temu maluchowi trzeba będzie poświęcić więcej czasu. Szukamy dla niego odpowiedzialnego domu, który w pełni podjąłby się opieki zarówno zdrowotnej, jak i nauki, aby wyrósł z niego pies pewny siebie, ciekawy świata, który czerpie radość zarówno ze spacerów, zabawy i przebywania ze swoim opiekunem, mimo swoich niedoskonałości.


Osoby zainteresowane adopcją Simby proszone są o kontakt ze schroniskiem Ciapkowo w Gdyni pod numerem telefonu 58 622 25 52 lub adresem e-mail: schronisko@ciapkowo.pl.

Schronisko zastrzega sobie prawo do wyboru nowego domu. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (89)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

Wydarzenia

W odwiedzinach u ptaków.
W odwiedzinach u ptaków.
spacer
cze 19
sobota, g. 8:00
Sopot
Targi PupiLove
Targi PupiLove
targi
sie 1
niedziela, g. 11:00 - 17:00
Gdańsk, Galeria Morena
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
wystawa, zlot, pokaz
sie 14-15
sobota - niedziela
Sopot, Hipodrom Sopot

Najczęściej czytane