stat
Impreza już się odbyła

Smycz - niech łączy, a nie dzieli

Serdecznie zapraszamy na warsztaty "Smycz - niech łączy a nie dzieli" prowadzone przez Sylwię Najsztub - osobę z ogromnym doświadczeniem w pracy z psami agresywnymi i trudnymi, pracującą metodami opierającymi się na naturalnych zachowaniach psów. Sylwia Najsztub jest inicjatorką i prelegentką warsztatów oraz seminariów dla właścicieli psów, Prezesem Zarządu Fundacji "Duch Leona".

Infinite Popping 2019

lis 28-1.12

czwartek - niedziela

Gdańsk
Wstęp wolny
Warsztaty przeznaczone są dla osób, których psy zmagają się z problem ciągnięcia i szarpania oraz agresji do spotykanych na spacerach ludzi i zwierząt.

Ustalimy jakie jest podłoże tych zachowań i popracujemy nad ich zmianą. Uczestnicy dowiedzą się również jak korzystać ze smyczy i linki, żeby było to przyjemne zarówno dla psa jak i opiekuna.

Warsztaty będą opierały się na komunikacji i wzajemnym zrozumieniu, a nie na smaczkach i patrzeniu w oczy.

Zajęcia będą odbywać się w dwóch sesjach: porannej i poobiedniej. Zgłoszone psy będą brały udział tylko w jednej sesji dziennie.
Pierwszego dnia będziemy pracowali w miejscu odosobnionym, a drugiego dnia w parku.

Do uczestnictwa zapraszamy zarówno opiekunów ze swoimi psami jak i obserwatorów.

Po przesłaniu zgłoszenia z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu kontaktowego, zostanie wysłane potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia oraz nr konta do wpłaty wraz z terminem na jego dokonanie.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    400-600 zł
Ilość miejsc ograniczona.

CENA:
Opiekun z psem - 600 zł.
Obserwator - 400 zł.

W cenę wliczone są obiady.

ZGŁOSZENIA proszę wysyłać na adres: cozapies@gmail.com

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Czytaj także

zobacz więcej»

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Sucha karma (17 postów)

Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą, do tej pory korzystałam z produktów Acana. Zastanawiam się nad zmianą na Mills Farm. Z opisu oraz analizy składu wynika, że jest wartościowa i nie zawiera chemicznych konserwantów. Szukałam informacji i opinii o produktach tej firmy na forach, ale niestety nie znalazłam. Jeśli znacie tą markę, to proszę podzielcie się swoją wiedzą. Nadmienię, że jest sporo tańsza od Acany, dlatego zastanawiam się nad ewentualną zamianą.

żanetko (2 tygodnie temu)

My podajemy psu karmę bez drobiu, ma na niego uczulenie. Z tych dobrych , wysokomięsnych karm podajmy mu 1st Choice . Najlepszy wybór http://www.1stchoice.com.pl

więcej tematów »