stat
Impreza już się odbyła

Spacer z Fundacją Westy do Adopcji (1 opinia)

  • sobota, 22 września,
    godz. 16:00

  • Gdańsk, plaża na Westerplatte
  • wstęp wolny

Ekipa WDA z Trójmiasta zaprasza na spotkanie które odbędzie się na plaży na Westerplatte, 22 września (w sobotę) o godzinie 16:00! Zapraszamy wszystkie weściki, ich rodzeństwo, psiaki adoptowane z Fundacji Westy do Adopcji, cairny, szkoty oraz wszystkich Przyjaciół Fundacji i Miłośników Westów.Mamy w planie plotkować! Miętosić psiaki! I miło spędzić czas w doborowym towarzystwie!

Dla tych którzy nas jeszcze nie znają:
Jesteśmy młodą Fundacją powstaliśmy w 2016 roku natomiast pomagamy już od 2007 . Jesteśmy grupą pasjonatek, która swój wolny czas poświęca na pomoc psiakom rasy West Higland White Terrier ale nie tylko. Na naszej drodze stają coraz częściej psiaki w typie rasy bądź zwykłe niczym niewyróżniające się burki. Nie potrafimy przejść obojętnie i pomagamy na tyle ile możemy. Ratujemy psy z ulicy, ze schronisk. Dla nas nie liczy się to czy psiak nie ma oka, jest głuchy, ślepy czy bardzo schorowany... dla nas liczy się każda psia istota. W każdym roku udaje nam się znaleźć domki dla kilkudziesięciu psiaków. Jedynym naszym źródłem utrzymania są darowizny od osób, które nie pozostają obojętne i pomagają nam ratować i pomagać oraz nasz westowy bazarek.
https://www.facebook.com/WestyDoAdopcji/

Standardowo podczas sptkania będzie możliwość przekazania darów dla fundacji.

Najbardziej potrzebne są:
- karma bezdrobiowa,
- smycze, obroże, szelki, miski itp akcesoria (używane mile widziane),
- koce,
- ręczniki,
- podkłady.

A jeśli ktoś ma ochotę przekazać jakieś westowe gadżety na bazarek to oczywiście też będzie taka możliwość.
Dodaj zdjęcie

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Czytaj także

zobacz więcej»

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Sucha karma (11 postów)

Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą, do tej pory korzystałam z produktów Acana. Zastanawiam się nad zmianą na Mills Farm. Z opisu oraz analizy składu wynika, że jest wartościowa i nie zawiera chemicznych konserwantów. Szukałam informacji i opinii o produktach tej firmy na forach, ale niestety nie znalazłam. Jeśli znacie tą markę, to proszę podzielcie się swoją wiedzą. Nadmienię, że jest sporo tańsza od Acany, dlatego zastanawiam się nad ewentualną zamianą.

K. (7 dni temu)

Sanebelle dla psow nazywa sie Bosch. Dobra jakosciowo i dosc niedroga jest tez Taste of the Wild. Z mokrych Animonda Gran Carno, Animonda Vom Feinsten.

więcej tematów »