Zwierzaki

stat

Strażnicy szukają domu dla kotków

Poszukiwani są opiekunowie małych kotków, które udało się uratować podczas jednej z interwencji Straży Miejskiej na Babich Dołach.Opiekujesz się zwierzętami?

tak, mam kilka

42%

mam jedno

37%

miałem kiedyś, obecnie nie

15%

nie, nie mam na to czasu

6%
Gdyńska Straż Miejska regularnie podejmuje interwencje związane z pomocą zwierzętom. Często strażnicy są też pierwsi na miejscu, gdzie porzucone są młode zwierzaki. Tak też było tym razem.

- Zostały porzucone w Babich Dołach, bez matki. Były brudne i wychudzone, strasznie miauczały - mówi Leonard Wawrzyniak, rzecznik Straży Miejskiej w Gdyni.
Strażnicy zaopiekowali się kotkami, które spędziły weekend w domu jednej z funkcjonariuszek, która jednak nie może zająć się nimi na stałe. Teraz poszukiwany jest dla nich nowy dom.

- Maluchy ładnie jedzą z pipetki, ale próbują też już same jeść. Pilnie szukamy dla nich nowych domów u dobrych ludzi. Chętnych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 661 600 582 - kończy Leonard Wawrzyniak.

Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (93)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj także

zobacz więcej»

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Psy bez smyczy mam juz dość! (220 postów)

Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia abym nie musiała prosić właścicieli czworonogów aby założyli swoim psom smycze. A tłumaczenie, ze każdy pies moze ugryźć ale mój nie dosłownie doprowadza mnie do szału! Czy mam robić zdjęcia właścicielom i zgłaszać na policję? Co nie bedzie takie trudne bo ostatnio coraz więcej patroli jest na naszej dzielnicy

(4 dni temu)

>wielki owczarek ma teren do biegania przy domu
>mam dziecko i nieogrodzony teren

To gdzie biega owczarek? Po nieogrodzonym terenie?

więcej tematów »