Zwierzaki

stat

Strażnicy szukają domu dla kotków

Poszukiwani są opiekunowie małych kotków, które udało się uratować podczas jednej z interwencji Straży Miejskiej na Babich Dołach.Opiekujesz się zwierzętami?

tak, mam kilka

42%

mam jedno

37%

miałem kiedyś, obecnie nie

15%

nie, nie mam na to czasu

6%
Gdyńska Straż Miejska regularnie podejmuje interwencje związane z pomocą zwierzętom. Często strażnicy są też pierwsi na miejscu, gdzie porzucone są młode zwierzaki. Tak też było tym razem.

- Zostały porzucone w Babich Dołach, bez matki. Były brudne i wychudzone, strasznie miauczały - mówi Leonard Wawrzyniak, rzecznik Straży Miejskiej w Gdyni.
Strażnicy zaopiekowali się kotkami, które spędziły weekend w domu jednej z funkcjonariuszek, która jednak nie może zająć się nimi na stałe. Teraz poszukiwany jest dla nich nowy dom.

- Maluchy ładnie jedzą z pipetki, ale próbują też już same jeść. Pilnie szukamy dla nich nowych domów u dobrych ludzi. Chętnych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 661 600 582 - kończy Leonard Wawrzyniak.

Opinie (95) 3 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj także

zobacz więcej»

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Weterynarz na Chełmie (27 postów)

Dzień dobry, znacie weterynarza godnego polecenia na naszej dzielnicy? Widziałam, że jest jakiś na Cieszynskiego, ale niestety brak opinii w internecie. Proszę o pomoc.

(2 dni temu)

Osobiście mogę polecić Trójmiejską Klinikę Weterynaryjną przy ulicy Świętokrzyskiej. Jest to co prawda kawałek za Chełmem, ale dojazd jest bezproblemowy nawet w przypadku braku posiadania samochodu. Wysiadasz na pętli tramwajowej na świętokrzyskiej i masz kawałek piechotą.

więcej tematów »