Zwierzaki

stat

Sylwester: przyjacielski psiak stworzony do kochania

- Sylwester to piękny, mądry, pozytywny i przyjacielski psiak. Jest bardzo towarzyski, uwielbia kontakt z człowiekiem. Najbardziej na świecie lubi być głaskany - mówi pracownik Sopotkowa. - Niech nikogo nie zwiedzie jego wielkość i wiek, bo w środku to kochany i zabawny szczeniak.
- Sylwester to piękny, mądry, pozytywny i przyjacielski psiak. Jest bardzo towarzyski, uwielbia kontakt z człowiekiem. Najbardziej na świecie lubi być głaskany - mówi pracownik Sopotkowa. - Niech nikogo nie zwiedzie jego wielkość i wiek, bo w środku to kochany i zabawny szczeniak. fot. Alicja Pawlos

W cyklu "Adopcje zwierzaków" przedstawiamy podopiecznych schronisk, fundacji i domów tymczasowych w Trójmieście, którzy od miesięcy, a nawet lat czekają na wymarzony dom. Może to ty odmienisz ich życie? Ostatnio pisaliśmy o kocim klubie nastolatków, dziś historia pięknego Sylwestra.Sylwester to pies w typie owczarka niemieckiego z dodającym mu uroku oklapniętym uchem. Jest młodym i energicznym 5-letnim samcem.

- To piękny, mądry, pozytywny i przyjacielski psiak. Sylwester jest bardzo towarzyski, uwielbia kontakt z człowiekiem. Najbardziej na świecie lubi być głaskany - mówi pracownik Sopotkowa. - Niech nikogo nie zwiedzie jego wielkość i wiek, bo w środku to kochany i zabawny szczeniak.

Uwielbia spacery, a z racji tego, że nie sprawia na nich problemów i nie ciągnie na smyczy, jest to jedna z aktywności, której może poświęcić się całkowicie zarówno Sylwester, jak i jego nowy opiekun. Zna także podstawowe komendy takie jak: "siad" czy "leżeć", a swoje umiejętności cały czas rozwija. Chętnie również uczy się nowych pod okiem behawiorystki i trenerki, Anny Leppert.


- Początki Sylwestra w grupie ćwiczeniowej nie były łatwe. Nie skupiał się na człowieku, wpatrywał się w inne psy i uparcie odmawiał współpracy. Zaczynaliśmy od ćwiczeń na boku - tam zdecydowanie łatwiej było mu się skupić na komendach i na mnie - mówi Alicja. - Teraz ćwiczymy już bliżej wszystkich i z każdym treningiem jest coraz lepiej. Sylwester jest wyjątkowy, na pewno będzie wspaniałym przyjacielem, a jego przyszły właściciel będzie kochany przez Sylwestra całym jego psim sercem!
Jeśli chcesz podarować Sylwestrowi dom, skontaktuj się ze schroniskiem w Sopocie pod numerem telefonu - 58 551 24 57

Opinie (33) 5 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj także

zobacz więcej»

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Szczoteczka ultradźwiekowa Emmi-Pet (22 postów)

Ktoś ma? Używa u swojego psiaka? A może był gdzieś ze zwierzakiem na usunięciu kamienia nazębnego tą metodą? Jakieś opinie? (oglądałam kilkanaście filmików w Internecie)

jarek (3 tygodnie temu)

winisz groomera za swoje niedopatrzenia, kamien powoduje stan zapalny, usuniecie narusza slabe dziaslo i stad krwawienie. Profilaktyka,a a nie czekanie lata i plakanie bo ktos zrobil nie tak jak myslalas

więcej tematów »