• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Targi Terrarystyczne Terra Expo

3 października w godz. 10-15 ERGO ARENA po raz pierwszy gościć będzie Targi Terrarystyczne Terra Expo. Blisko 30 wystawców, egzotyczne gatunki gadów, płazów, ryb, czy bezkręgowców, terraria, akcesoria i mnóstwo specjalistycznej wiedzy - całkowita nowość na gdańsko-sopockiej granicy! Bilety są już w sprzedaży.

Komplet informacji na temat targów znaleźć można w oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.

Impreza odbywać się będzie w sali treningowej ERGO ARENY (wejście C-1), od strony morza.

Na targach pojawią się wystawcy z Polski i Europy, którzy zapewnią możliwość zobaczenia wielu unikatowych gatunków zwierząt oraz zakupu wszelkiego potrzebnego wyposażenia do ich hodowli.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  17 zł
 • Bilet ulgowy
  12 zł
-Bilet wstępu normalny: 17zł
-Bilet wstępu ulgowy(jedynie za ukazaniem ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej): 12zł
-Bilet rodzinny: 45zł

Opinie

Wydarzenia

Forum zwierzęta - ciekawy temat

nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? (193 postów)

Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który postępuję w straszliwym tempie. Od kilkunastu dni codziennie jest gorzej - pies stopniowo traci siły. Od kilku dni nie jest już w stanie stanąć na nogach, tylko leży w jednym miejscu i ewentualnie próbuje się czołgać, ale na to też nie ma siły. Nie wiem co robić - znajomy weterynarz stwierdził, że uśpienie psa jest dla niego wielkim stresem i nie jest to takie proste (trzeba znaleźć żyłę, a to stary pies i trudno to zrobić), że lepiej pozwolić mu odejść w spokoju. Teraz część rodziny nie chce go uśpić z tego powodu. A ja nie mogę patrzeć jak tak leży całymi dniami pod domem i pewnie bardzo cierpi. Dodam, że to pies wielkiej rasy i za bardzo nie ma możliwości go gdzieś przenieść itp. Co najlepiej zrobić w tej sytuacji?

(3 tygodnie temu)

uśpić, niech nie męczy się

więcej tematów »

Najczęściej czytane