stat
Impreza już się odbyła

Trójmiejski Zlot Owczarków Belgijskich

W imieniu Drużyny D3 zapraszamy serdecznie na spotkanie połączone z przemarszem wszystkich belgomaniaków wraz z psami oczywiście.

wrz 27

niedziela, godz. 16:00 - 23:00

Gdańsk, Pominik Westerplatte
Wstęp wolny

2 - 13 sierpnia 2021, godz. 09:00

Wyspa Sobieszewska
bilety 700 zł
Zapraszamy również:
- osoby, chcące dowiedzieć się czegoś więcej o naszych psach, poznać je, poobcować, popytać
- trenerów, handlerów oraz miłośników rasy.

OWCZAREK BELGIJSKI staję się w Polsce coraz bardziej popularną rasą, powoli wypierającą ulubione przez lata Owczarki Niemieckie. Belgi słyną z niesamowitej pasji do pracy z człowiekiem, ogromnej potrzeby aktywności oraz szczególnych wymagań pod względem utrzymania i wychowania psa. Owczarki Belgijskie sprawdzają się doskonale jako psy bojowe, obronne, a filmiki dokumentujące ich dokonania zapierają dech w piersiach. Są to też psy o wysoce rozwiniętych popędach, dlatego tak ważne jest szczegółowe zapoznanie się z charakterem tej rasy, jeśli planujemy adopcję lub zakup jej przedstawiciela.

Spotkamy się w Andrzejki o godz. 11:00 pod Lotem w Gdańsku, stamtąd ruszymy w stronę Motławy. Przemarsz zapewne urozmaicimy wspólnymi zdjęciami, kto wie, może nawet jakimś treningiem?

To świeża inicjatywa i jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Chcemy, aby o naszym Zlocie zrobiło się głośno, by dotrzeć przede wszystkim do tych, którzy planują psa tej wyjątkowej rasy, by móc pomóc w wyborze, uświadomić, przygotować. Na wspólnym spotkaniu na pewno pojawią się trenerzy, zawodnicy, będzie okazja porozmawiać jak moglibyśmy rozwinąć naszą społeczność, tak by w Trójmieście się działo!

Zloty z pewnością będą miały charakter cykliczny i będą się odbywać w rożnych miejscach. Zapraszamy!

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj