Zwierzaki

stat

W weekend kilka imprez dla miłośników zwierzaków

W niedzielę w Sali Koncertowj Portu Gdynia odbędzie się kolejna edycja targów dla zwierzaków Pupilove.
W niedzielę w Sali Koncertowj Portu Gdynia odbędzie się kolejna edycja targów dla zwierzaków Pupilove. fot. Lucyna Pęsik/Trojmiasto.pl

Nadchodzący weekend 21-22 września będzie dla trójmiejskich opiekunów czworonogów wyjątkowo obfity w interesujące wydarzenia. Na miłośników psów czeka kilka różnego rodzaju imprez, od zorganizowanych spacerów do ogólnopolskich targów. Poniżej więcej informacji.Sobota, 21 wrześniaCzy bierzesz udział w zorganizowanych spacerach z psami?

tak, gdy tylko mam okazję 13%
od czasu do czasu 19%
raczej nie, unikam takich wydarzeń 25%
zdecydowanie nie, jestem temu przeciwny(a) 11%
nie mam psa 32%
zakończona Łącznie głosów: 150
W najbliższą sobotę schronisko dla bezdomnych zwierząt Promyk organizuje nietypowe wydarzenie - Vintage Psy - adoptuj i Ty! Piknik z seniorami Promyka.

Opiekunowie psów seniorów z gdańskiego schroniska będą przekonywać, że ich wiekowi podopieczni nie są po prostu starzy - są vintage! Adopcja kilkunastoletniego psa ma wiele zalet, między innymi pewność co do ugruntowanego charakteru zwierzaka. Pracownicy schroniska z pewnością chętnie o tym opowiedzą.

W planach dla odwiedzających jest piknik - w zależności od pogody odbędzie się on w plenerze lub pod dachem. Przy ulicy Przyrodników 14 szykują się też zabawy dla dzieci i dorosłych, wspólne czytanie książek, zdobienie ciastek, domowy poczęstunek oraz nauka robienia zabawek dla psów i zaplatania wianków. Każdy - niezależnie od wieku i upodobań - znajdzie coś dla siebie.

Imprezy dla zwierzaków w Trójmieście


Niedziela, 22 wrześniaNiedzielę będzie można spędzić pod dachem, odwiedzając PupiLove Targi 2019. To kolejna edycja wydarzenia, podczas którego będzie można zobaczyć oraz zakupić akcesoria i produkty dla czworonogów. Targi odbędą się w godzinach 11-17 w Sali Koncertowej Portu Gdynia przy ulicy Rotterdamskiej 9. Wstęp wolny.

PupiLove - targi dla psów i kotów (edycja styczeń 2019):


Niezależnie od pogody żaden pies nie wzgardzi długim spacerem. Opiekunowie mopsów będą mogli wybrać jedno z aż dwóch wydarzeń, organizowanych tego dnia specjalnie dla nich: w jesiennym spacerze mopsów i buldożków lub Mopsim Powitaniu Jesieni. Obydwa spacery odbędą się na terenie Gdańska. Na jesiennym spacerze mopsów i buldożków mile widziane będą także psy innych ras. Organizator zaprasza 22 września do parku Oruńskiego przy ul. Raduńskiej 44 na polanie, przy bramie głównej. Z kolei Mopsie Powitanie Jesieni rozpocznie się o 11 w parku Reagana w okolicy drewnianego pomostu.

Tego samego dnia fundacja zajmująca się adopcją psów rasy west highland white terrier organizuje Psi spacer z Fundacją Westy do Adopcji. Ten spacer również rozpocznie się w parku Reagana - zbiórka o 14 przy parkingu przy wejściu A prowadzącym do molo na Zaspie, przy alei Jana Pawła II.

Opinie (10)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj także

zobacz więcej»

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? (147 postów)

Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który postępuję w straszliwym tempie. Od kilkunastu dni codziennie jest gorzej - pies stopniowo traci siły. Od kilku dni nie jest już w stanie stanąć na nogach, tylko leży w jednym miejscu i ewentualnie próbuje się czołgać, ale na to też nie ma siły. Nie wiem co robić - znajomy weterynarz stwierdził, że uśpienie psa jest dla niego wielkim stresem i nie jest to takie proste (trzeba znaleźć żyłę, a to stary pies i trudno to zrobić), że lepiej pozwolić mu odejść w spokoju. Teraz część rodziny nie chce go uśpić z tego powodu. A ja nie mogę patrzeć jak tak leży całymi dniami pod domem i pewnie bardzo cierpi. Dodam, że to pies wielkiej rasy i za bardzo nie ma możliwości go gdzieś przenieść itp. Co najlepiej zrobić w tej sytuacji?

(3 dni temu)

Re: nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić?

Ludzi się jakoś nie usypia / musza żyć do końca / dlaczego zabijać psa , stresować go / dlaczego bie pozwolić mu umrzeć powoli godnie przy rodzinie która go kocha / uśpić jest łatwo ale wytrzymać to z nim to już nie każdy zniesie i potrafi

więcej tematów »