stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty tworzenia maty węchowej

Z okazji Światowego Dnia Mopsa zapraszamy na warsztaty z tworzenia mat węchowych, organizowane przez Stowarzyszenie Mopsy w Potrzebie i PsiRuch w gabinecie PsiRuch przy ul. Na Zaspę 55/56 w Gdańsku.

Fotografia dla początkujących

cze 13-16

czwartek - niedziela, godz. 17:20

bilety 399 zł
bilety 10 zł
Warsztaty będą składać się z dwóch części - krótkiego wykładu wprowadzającego, na temat psiej nudy, psiego nosa i zalet używania maty węchowej, oraz części praktycznej, na której uczestnicy samodzielnie wykonają matę.

Po warsztatach każdy uczestnik będzie mógł zabrać swoją matę do domu i sprezentować swojemu psu albo ją zostawić, a organizatorzy przekażą maty psiakom ze schroniska.

Koszt warsztatu wynosi 50 PLN i będzie przeznaczony na leczenie podopiecznych Stowarzyszenia Mopsy w Potrzebie.

Pytania, różne sprawy: maty.wechowe@gmail.com mopsywpotrzebie@wp.pl

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    50 zł
Ilość miejsc ograniczona, nie czekajcie
Zapisy: maty.wechowe@gmail.com

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Czytaj także

zobacz więcej»

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Agresywne psy (7 postów)

Mam pięć psów. Wszystko zaczęło się kiedy przygarnęłam malutką cockerkę która okazała się strasznie agresywna. W chwili kiedy była tylko ona i jej partner wszystko było ok. Ale potem doszły dwa huskie siberiany. Suczka walczyła z drugą suczką do krwi i nie raz trzeba było zszywać psy i członków mojej rodziny (umarła przez jedną walkę). Po śmierci tej pierwszej przygarnęliśmy kolejną psinkę. Mój pies zaczynał już od szczenięcia próbować nad nią dominować co odbiło się tak że kiedy podrosła zaczęły się strasznie gryźć. Nie nie pomaga. Starsza ma kaganiec i osobny kojec na dworze do którego wchodzi kiedy trzeba gdzieś wyjechać. Odseparowaliśmy je jak tylko się da ale wystarczy spojrzenie na drugą i już szału dostają... Obie suki są teraz w ciąży i boję się że w końcu któraś przez to poroni... Nie pomaga fakt że kiedy psinki się gryzą to pozostałe psy rzucają się na tą która przegrywa... Może wie ktoś co z tym zrobić? (jedna suczka ma 5 lat a druga 2 lata)

(4 dni temu)

psy rasowe,kolejne, w ciąży, gryzą się ,Czy to nie jakaś pseudohodowla?

więcej tematów »