stat

Warsztaty tworzenia maty węchowej

Z okazji Światowego Dnia Mopsa zapraszamy na warsztaty z tworzenia mat węchowych, organizowane przez Stowarzyszenie Mopsy w Potrzebie i PsiRuch w gabinecie PsiRuch przy ul. Na Zaspę 55/56 w Gdańsku.

bilety 50-80 zł
Kup bilet
Warsztaty będą składać się z dwóch części - krótkiego wykładu wprowadzającego, na temat psiej nudy, psiego nosa i zalet używania maty węchowej, oraz części praktycznej, na której uczestnicy samodzielnie wykonają matę.

Po warsztatach każdy uczestnik będzie mógł zabrać swoją matę do domu i sprezentować swojemu psu albo ją zostawić, a organizatorzy przekażą maty psiakom ze schroniska.

Koszt warsztatu wynosi 50 PLN i będzie przeznaczony na leczenie podopiecznych Stowarzyszenia Mopsy w Potrzebie.

Pytania, różne sprawy: maty.wechowe@gmail.com mopsywpotrzebie@wp.pl

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    50 zł
Ilość miejsc ograniczona, nie czekajcie
Zapisy: maty.wechowe@gmail.com

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Czytaj także

zobacz więcej»

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Sucha karma (17 postów)

Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą, do tej pory korzystałam z produktów Acana. Zastanawiam się nad zmianą na Mills Farm. Z opisu oraz analizy składu wynika, że jest wartościowa i nie zawiera chemicznych konserwantów. Szukałam informacji i opinii o produktach tej firmy na forach, ale niestety nie znalazłam. Jeśli znacie tą markę, to proszę podzielcie się swoją wiedzą. Nadmienię, że jest sporo tańsza od Acany, dlatego zastanawiam się nad ewentualną zamianą.

żanetko (3 tygodnie temu)

My podajemy psu karmę bez drobiu, ma na niego uczulenie. Z tych dobrych , wysokomięsnych karm podajmy mu 1st Choice . Najlepszy wybór http://www.1stchoice.com.pl

więcej tematów »