stat
Impreza już się odbyła

Wspieramy zwierzaki z Promyka

Kochamy zwierzaki! słodkie psiaki, kociaki, chomiki, rybki, ptaszki..... Tulimy, karmimy, dbamy, zabawiamy. Opieka nad zwierzakiem to wyzwanie, ale i przyjemność z oddania i bezinteresownej miłości. Tak, zwierzaki potrafią dać wiele radości i choć czasem podgryzą ulubione kapcie albo podrapią nową kanapę, są wspaniałymi towarzyszami życia. Dlatego zachęcamy do udziału w zbiórce charytatywnej na rzecz schroniska Promyk.

Niektóre z nich nie mają jednak łatwego losu - często porzucone, niechciane, oddawane trafiają do schronisk, gdzie wypatrują nowych opiekunów. A ponieważ zima już za pasem postanowiliśmy razem z ZOO Delikatesy wesprzeć zwierzaki ze schroniska Promyk i zapewnić im spokojną i ciepłą zimę.

Wspólnie z partnerami akcji tj. ZOO Delikatesy oraz Schroniskiem Promyk zachęcamy do przyłączenia się do akcji Wesprzyj zwierzaki z Promyka. W ramach akcji zbieramy:
- Żywność
- Koce, poduszki
- Legowiska, ręczniki
- Zabawki, smycze, miski

Produkty z przeznaczeniem na akcję można zostawić w specjalnie przygotowanym koszu, zlokalizowanym przy ZOO Delikatesach na +2 poziomie Galerii Madison.

Zbiórkę prowadzimy do 25.11.2018. Wszystkie zebrane podczas akcji produkty przekażemy na rzecz schroniska Promyk pod koniec listopada. Mamy nadzieję, że zebrane w ten sposób zapasy pozwolą na zabezpieczenie potrzeb schroniska na zbliżającą się zimę.

My także dokładamy cegiełkę do zbiórki, przekazując na ten cel 250 kg specjalistycznej karmy dla psów i kotów.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Czytaj także

zobacz więcej»

Miejsca przyjazne zwierzętom

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Szczoteczka ultradźwiekowa Emmi-Pet (25 postów)

Ktoś ma? Używa u swojego psiaka? A może był gdzieś ze zwierzakiem na usunięciu kamienia nazębnego tą metodą? Jakieś opinie? (oglądałam kilkanaście filmików w Internecie)

psiara (3 tygodnie temu)

Dokladnie tak jest i żałujcie, że nie widzieliście tego "salonu" w blaszanym baraku o powierzchni kilku metrów kwadratowych!!!

więcej tematów »