stat
Impreza już się odbyła

Wspólnie wyposażmy Schronisko Sopotkowo

Nadchodzi długo oczekiwana chwila - otwarcie nowej siedziby Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sopocie!

wrz 19

niedziela, godz. 8:00 - 13:30

Bąkowo
bilety 30 zł
Jej budowa jest bardzo zaawansowana i zbliża się ku końcowi. Najprawdopodobniej lato przywitamy już w nowym miejscu. Nowa placówka to przede wszystkim nowy standard, dzięki któremu psy i koty czekające na adopcję, będą miały godne i dobre warunki. Opuszczamy dotychczasową siedzibę, lecz ze względów higienicznych nie możemy zabrać starego, zużytego wyposażenia psich i kocich boksów. Dlatego zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc w ich urządzeniu, w zakupie nowych rzeczy lub wsparcie nas datkiem celowym na konto schroniska.

A potrzebne nam będą:

dla psów:
- legowiska z materiału lub plastiku
- metalowe miski
- smycze i obroże

dla kotów:
- legowiska, kocyki i budki
- otwarte kuwety
- klatki typu kennel "Tabby"

Dary przyjmujemy w dotychczasowej siedzibie schroniska tj. na ul. 1-go maja 32 w Sopocie, od pn-pt w godz. 9.00-17.00, sob-nd i święta w godz.10.00-16.00.
Datki pieniężne prosimy wpłacać na konto schroniska:
PKO BP/O Sopot: 80 1020 1853 0000 9102 0010 1485 z dopiskiem "WYPOSAŻENIE SCHRONISKA".

Wydarzenie "WSPÓLNIE WYPOSAŻMY SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT W SOPOCIE" to także miejsce, w którym będziemy informować o imprezach towarzyszących zbiórce. Mamy w planach spotkać się z Państwem w przestrzeni publicznej, razem dobrze się bawić i pokazać naszych podopiecznych, którzy czekają na nowe, wspaniałe miejsce.

Połączmy siły i razem zadbajmy by sopockie bezdomniaki miały namiastkę domu zanim trafią do tego jedynego - prawdziwego, już na zawsze!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Forum zwierzęta - ciekawy temat

Sucha karma (23 postów)

Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą, do tej pory korzystałam z produktów Acana. Zastanawiam się nad zmianą na Mills Farm. Z opisu oraz analizy składu wynika, że jest wartościowa i nie zawiera chemicznych konserwantów. Szukałam informacji i opinii o produktach tej firmy na forach, ale niestety nie znalazłam. Jeśli znacie tą markę, to proszę podzielcie się swoją wiedzą. Nadmienię, że jest sporo tańsza od Acany, dlatego zastanawiam się nad ewentualną zamianą.

kobieta (1 tydzień temu)

Moje psy ( mam trzy ) karmię Brit Care lamb & rice dla seniorów i rewelacja żadnych dodatkowych witamin.Mój wet poleca ją ,Jedzą właściwie całe życie , nie chorują, są różne rodzaje..warto sprawdzić.

więcej tematów »